3 kuklūs, bet verti dėmėsio

3 kuklus

Būna, susižaviu kosmetikos priemone vien dėl jos dailaus įpakavimo. Kartais įsimyliu produktą dėl jį gaminančios kompanijos filosofijos. Neretai dalyko užsinoriu dėl puikių atsiliepimų ar rekomendacijų. Nieko nepadarysi, esu emocionali ir man patinka daiktai su istorija. Tokius naudoti yra šimtą kartų maloniau ir truputį stebuklinga…

Bet kartais mano pirkinių krepšelyje atsiranda kosmetikos iš reikalo. Tokios be veido, be užslėpto žavesio, be ilgo norėjimo. Kitaip tariant – kasdieniškos.

Prieš perkant tokio „tipo“ produkciją, nieko per daug iš jos nesitikiu, išskyrus tai, kad ji atliks savo tiesioginę funkciją. Bet žinot, kas smagiausia? Kartais lūkesčiai pranoksta patys save. Šiandien noriu atkreipti dėmesį į 3 kuklias, bet, pasirodo, labai vertas dėmesio kosmetikos priemones.

Sante dušo gelis „happy blossom“

Tai yra vienas iš keturių naujosios Sante dušo gelių serijos „Care for you and the world“ kvapų. Happy blossom gelį gamintojai pristato, kaip „special shower experience“. Tuo tarpu kiti „skoniai“ – goji, granatų ir citrinų – įvardijami atitinkamai: atkuriamasis, skirtas pasilepinimui ir atgaivinantis.

Po pirmo bandymo Happy blossom man nesuteikė jokio stebuklingo hapiness. Nusiprausiau ir viskas. Nei kvapas ypatingai svaiginantis, nei sudėtis verta aikčioti iš nuostabos. Bet kuo toliau ją naudoju, tuo labiau jaučiu jai simpatiją :)

Pirmiausia, priemonės skalsumas. Tirštas ir klampus gelis nenubėga su vandeniu vos jam užtiškus ant kūno. Tikiu, kad tokia konsistencija geriau surenka odos nešvarumus, o ir taupiau naudojasi. Antra, kvapas, net ir po ilgo naudojimo, neatsibosta. Be to, po dušo dar kurį laiką laikosi ant odos. O tai yra tikrai šaunu, nes prieš miegą kvepėti norisi. Trečia, saugi sudėtis. Iš 24 sudedamųjų dalių tik dvi kelia nepasitikėjimą. Tai „alkohol denat“ (bet jis stovi vienas paskutiniųjų ingredientų sąraše) ir nuodėmingasis miškinių dedešvų „parfum“. Visa kita, kaip teigia kosmetikos dnr – saugu. Smagumėlis! Taigi kasdieniam naudojimui toks dušo gelis – pats tas. 200 ml. kainuoja apie 6 eurus.

Urtekram nordic birch kūno losjonas

Šis losjonas mano kosmetikos lentynoje atsidūrė iš ūmaus reikėjimo kuo nors pasitepti pradėjusią pleiskanoti rankų odą. Buvo vasara, o sniegelis ant mano dilbių atsirado pirmą kartą gyvenime. Kas galėjo išsausinti būtent šią kūno dalį – nežinau, nes visa likusi mano kūno oda (išskyrus kojų) iki tol buvo normali. Tuo metu turėjau tik kokosų aliejų ir gal dar kažką, kas visai neviliojo naudoti.

Su Urtekram buvau susipažinusi jau anksčiau (vis dar palaikau romantiškus santykius su jų šapmpūnu :) Turėdama labai neblogą nuomonę apie jų plaukų priežiūros priemones, nusprendžiau pabandyti ir vieną iš jų losjonų. Iš keturių variantų: aloa vera, rose, no perfume ir nordic birch (šiaurietiško beržo) labiausiai suintrigavo pastarasis. Tikėjausi gaiviai švelnaus miško kvapo, kas vasaros metu man ypač patinka.

Taigi užsisakiau internetu, atkeliavo. Pabandžiau. Ir ooo, galingasis pirmasis įspūdis nusvėrė mano lūpas žemyn. Losjonas gal ir kvepėjo šiaurietišku mišku, bet man labiau priminė ką tik išrautų, rankose susitrynusių asiūklių kvapą. Ar teko kada užuosti tokį? :) Visgi po dušo losjonu išsitepiau visą kūną ir tada suveikė „antras kartas nemeluoja“ įspūdis. Gaivios žolės aromatas virto švaraus oro gūsio kažkur Norvegijos fjorde dvelsmu. Su niekuo nepalyginamas, tyras ir malonus kvepėjimas. Negana to, oda atsigavo akimirksniu! Losjonas švelniai susigėrė į mano poras ir liko ten kompetetingai dirbti tiesioginio savo darbo – intensyviai drėkinti. Ryte pleiskanėlių ant rankų nebuvo. Ir dar gal kokias kelias dienas iš eilės!

Be to, jog Urtekram losjonai yra sertifikuoti Ecocert, netestuoti su gyvūnais ir yra veganiški, dar labai žavi savo sudėtimi: alyvuogių, abrikosų kauliukų, nakvišų, jojobos bei sviesmedžio aliejai kartu su alijošium ir beržų lapų ekstraktu. Truputį gaila, bet be parfum čia vėl neapseita, bet užtat nėra alkoholio. Turtinga sudėtis losjoną padaro stiprų, bet lengvą ir gerai įsigeriantį. Patiko iš antro karto :) 245 ml. kainuoja apie 9 eurus.

Marilou bio veido šveitiklis

Ar ką nors žinot apie šią prancūzų kompaniją? Aš irgi nieko nežinojau iki apsilankymo vienoje eko parduotuvėje. Reikėjo veido šveitiklio. Greitai ir nedelsiant! Man kartais taip nutinka :) Didelio pasirinkimo nebuvo, tad teko griebti šį.

Vakare įvyko priemonės testavimas ir ką jūs manot – likau sužavėta! Kokia maloni kreminė konsistencija, koks švelnus šveitiklio kvapas ir tie abrikosų kauliukų gabaliukai visai nešiurkštūs! Žinau, aromatus aš kartais per daug išinterpretuoju, bet ir šįkart šveitiklis man kvepėjo kitaip, nei teigė gamintojas. Vietoj gaivios verbenos aš užuodžiau svieste išmirkytų vyšnių kauliukų aromatą :) Pabandykit užuosti ir jūs.

Smagus dalykas tame, jog po prausimo, ant veido nesinorėjo tepti jokio kremo. Sudėtyje esantys sviesmedžio ir sezemų aliejai puikiai maitina ir lepina veido odą.

14 ingredientų, iš jų – 99% natūrlios kilmės. Deja, alkoholio lašas ir čia įsimaišęs. Bet tai netrukdo šveitikliui būti ekologiškam ir patvirtintam Ecocert.

Beje, jei įdomu, ar pirkčiau šiuos tris antrą kartą – atsakymas – Taip. Tik gal dušo gelį bandyčiau kito kvapo. Tuo tarpu Urtekram losjoną su beržų lapų ekstraktu ir Marilou bio veido šveitiklį siūlau išbandyti ir Jums!

o kol kas – likim gražios!
Monika

Jums dar patiks

2 komentarai

  1. Labai graži svetainė ir smagūs, šilti tekstai. Tikras malonumas skaityti!