3 nesėkmės užsimaskuoti

maskuokliai

Mano bandymai surasti tobulą natūralų BB/CC kremą vis nesėkmingi. Arba aš nesuvokiu, kas tai per priemonės, arba būnu susikūrusi neegzistuojančius kriterijus tokio tipo kosmetikai. Bet jei atvirai, noriu visai nedaug: kuo natūralesnio produkto, kuo sveikesnės jo sudėties ir bent minimalaus maskavimo! O gal man tiesiog nuleisti rankas ir susitaikyti, kad mano nuolat besikeičiančiai odai tinkančių natūralių BB/CC kremų apskritai nėra?

Naują priemonę perku tik gerokai apie ją pasidomėjus. Išskaitau ir išžiūriu visas įmanomas grožio blogerių apžvalgas, pasveriu riziką pirkti internetu (žinau, dekoratyvinę kosmetiką veidui „negyvai“ pirkti yra beveik savižudybė, bet „gyvų“ parduotuvių aplink mane nėra) ir dar kartą viską gerai apgalvojusi, jamu tą daiktą.

Nuo šiol prisižadu be gyvo pabandymo pudrų/maskuoklių/BB, CC, DD ar kitokių dekoratyvinių veido puikinimo priemonių nepirkti. Laiko ir pinigų švaistymas.

Dr. Hauschka transculent make up

Į Dr. Hauschką dėjau daug vilčių. Matyt, per daug susižavėjau pačia kompanija ir jos filosofija, tad blaiviai nebevertinau neigiamų šios priemonės apžvalgų. Kaip Alisa Stebuklų šalyje įkritau į nesibaigiančias produkto pagyras ir man nieko kito nebereikėjo, tik Transculent make up!!! Užsisakiau, kad vieną vienetą iš Anglijos parvežtų sesuo. Deja, pirmą kartą nepataikėm su atspalviu, tad teko prašyti antros tubelės stebuklo. Ir kodėl aš maniau, kad pasikeitus atspalviui, pasikeis ir pačios priemonės formulė? Ar man tikrai buvo susimaišęs protas?

Jau ir pirmasis, per tamsus kremas, akivaizdžiai nemaskavo, ant veido dengėsi labai riebiai, o pabandžius produktą įtrinti giliau į odą, šis nuėjo lyg trintuko drožlėm… Vėliau, gavus labiau tinkantį atspalvį, pastebėjau, kad mano svajonių transculent make up tiesiog nelipma prie veido tiesiogine to žodžio prasme. Kremas niekur neįsigėrė, o „sėdėjo“ ant mano skruostų kokį pusvalandį, kol galiausiai negrįžtamai pranyko kažkur anapus…

Ką gi, dabar turiu du Dr. Hauschkos permatomus meikapus 01 ir 02 ir nežinau, ką su jais daryti. Išmesti gerą, bet netikusį produktą skauda širdis. Gal kas nors tokį sėkmingai naudojate ir norėtumėte gauti dovanų? :) Abu iš karto už pašto išlaidas ir vieną like fb puslapyje :)

Juice beauty cc kremas

Amerikiečių kompanijos Juice Beauty Stem Cellular CC kremas vokiškajai Dr. Hauschkai turėjo nušluostyti nosį. Juk gamintojų pažadai visada verti pasitikėti aklai, ar ne? (ar jaučiate mano sarkazmą?:) Kompanijos puslapyje buvo teigiama, kad šis CC atlieka net 12 funkcijų viename! Tinka visų tipų odai, mažina raukšles, apsaugo nuo kenksmingų saulės spindulių, suvienodina odos toną, drėkina ir t.t. ir pan. Bet Monika, žinoma, neatkreipė dėnesio, kad svarbiausia funkcija „maskuoja odos netobulumus“ sąraše paminėta ne bu vo!

Ką gi, gerai, kad šį CC (o tiksliau du jo atsplavius) pirkau mėginukų talpose. Puslapis Naturisimo.com siunčia du variantus: natural glow ir warm glow. Abu, žinoma, netiko. Vienas pieno baltumo, kitas raudonos plytos. Tokiais tepkis arba susirgęs sunkia anemija, arba išėjęs iš soliariumo, kur nupurškia apelsino spalva :)

Savo konsistencija Juice Beauty CC nedaug kuo skiriasi nuo Dr. Hauschkos transculent make up. Tik Juice beauty prie odos limpa ir lengvai įsigeria. Gaila tik, kad kaip kremas, o ne kaip maskuoklis. Juk CC turėtų reikšti didesnį maskavimą nei BB… Šiaip ar taip, abu turėtų būti vadinami taip, kaip jiems ir priklauso – tinted moisturiser ir jokių ten make up ar cc.

Logona stick corrector

O šitas nei BB, nei CC, nei apskritai kosmetikos priemonė! Nesuprantu, kaip dar kas nors sugalvoja gaminti tokius maskuoklius? Patirtį su juo galėčiau įvardinti, kaip „Back to the future“. Šitas mažas negerietis mena maždaug tuos laikus, kai maskuokliai tik pradėjo rastis. Riebios kreidelės konsistencijos, niekam netinančios pilkšvos „all skin tones“ spalvos, būtinai kvepiantis mėta ir ant odos atrodantis ypač nenatūraliai. Kodėl tokią priemonę apskritai pirkau? Reikėjo labai greitai, o Biotekoj nieko kito pasiūlyti negalėjo. Galėjau geriau tiegiog neiti į pasimatymą ir tuos du didelius spuogus pamilti, kaip geriausius draugus.

Gal turite pasiūlymų?

Mielos merginos, palengvinkite mano bergždžias paieškas. Pasiūlykite lengvą, kuo natūralesnį, bet visgi šiek tiek maskuojantį kremą. Gal tai vis dėlto ne BB ir ne CC? Gal ir skystų pudrų būna lengvų? Labai lauksiu jūsų pasiūlymų komentaruose ;)

Monika

Jums dar patiks

5 komentarai

 1. bandžiau LaMav BB kremą, tirštas ir tamsus, niekaip nesugebėjau jo prisijaukinti, o taip norėjos :) Galbūt man labiausiai patiko Inika skysta pudra, nors tai ne tinted moisturiser, bet savo lengvumu labai primena juos :) BioEco puslapyje būna pirkti 6 ml pakuočių :) dar esu bandžius Green People DD kremo mėginį iš Naturisimo, pasirodė neblogas, bet pilno gaminio kaina atbaidanti:) Bandžiau Uoga Uoga mėginį spalvą „Dingo flamingas“, bet ant mano odos patamsėdavo:) dar labai neblogą įspūdį turiu apie Madaros kremus su atspalviu, yra dvi spalvos, gelsvo ar rausvo atspalvio, suteikia veidui glow efektą :) Jei tavo oda riebi, tas švytėjimas nepatiks tau :)

  1. oo, ačiū. Apie Iniką ir aš galvojau. Reiks pasidomėti ir labai šaunu, kad yra mėginuko dydžio pakuotė. :) Ačiū, Jurgita!

 2. Siūlyčiau bandyti „Inika“ krempudrą – skysta, lengva, maskuoja geriau nei BB. Man, kaip nemėgstančiai ant veido „tinko“, jinai labai patinka, sudėtis nuostabi http://www.bioeco.lt/lt/eparduotuve/meginukai . Čia dar ir skysto maskuoklio mėginukas yra.

  Šiaip dar nesutikau tokios natūralios makiažo priemonės, kuri veido odą padarytų lygią su visais skirtingais jos netobulumais: užmaskuotų dėmes, spuogelius, randus ir visa kita. Ta pati „Inika“ irgi tiek neužmaskuos. Mano pasirinkimas – birus mineralinis maskuoklis arba biri šviesesnio tono mineralinė pudra. Juose yra daug cinko ir taškuojant spuogelius, jie greičiau užgyja, o uždegiminė spalva – nublanksta.

  Antra „Dr.Hauschka“ tūbelė yra naujo ar seno leidimo? Pirmas indelis, kiek pamenu, senojo. Pasidarė įdomu, ar tik pakuotes keitė, ar ir sudėties formulę.

  1. Seno. Nei formulė nepakitusi, nei indelis. Bet va, įlindus į oficialų Dr. Hauškos puslapį transculent make upo apskritai nebėra. Taip suprantu, nebuvo jis labai populiarus…

  2. Nesuprasi, gal tiesiog atnaujino asortimentą, kaip kartkartėmis yra padaroma. Dabar yra tiesiog „Foundation“:

   The new Foundation replaces the previous Translucent Make-up and differs from it in several ways: a modified formulation, a new fragrance and new colours.