31: mažytės staigmenos, gelinis manikiūras ir išvyka į Anykščius

31

Turiu tetą, kuri geriau nei googlo kalendorius gali prisiminti bet kokią dieną, bet kokiais metais, su visomis detalėmis ir buvusiu oru tą akimirką. O aš dalykus esu linkusi pamiršti. Ir labai lengvai. Todėl mielus įvykius savo gyvenime verčiau užfiksuoti – sakau sau ir štai, fiksuoju trisdešimt pirmąjį savo gimtadienį :)

Jis buvo kokius septynis kartus šaunesnis už jubiliejinį. Bet ir vėl tryse, vėl keliaujant po Lietuvą ir vėl su staigmenomis :)

Pirmąją gavau iš anytos, dar gegužės pradžioje. Ji pasiryžo numegzti man megztinį! Gavau jį gimtadienio dieną, gražiai supakuotą ir kvepiantį šviežiomis levandomis, kurios ir toliau „žydi“ pakabintos žemyn galva mano virtuvėje :) Tada Mr. E. staigmena kelios savaitės prieš gimtadienį. Jis tiesiog pasekė mane feisbuke, patyrinėjo mano like’us ir slapčia nupirko man seniai svajotą, galvotą, bet taip niekada ir nesiryžtą įsigyti Toks Visoks kuprinę. Tada dar vienas netikėtas megztukas iš kitos tetos (taip, mielos moterys, aš esu didžiulė šaltmirė. Ir dabar sėdžiu su dviem megztukais, kojinėm ir vilnonėm šlepetėm. Dailus megztukas dovanų man yra didelė šventė! :) ) Ketvirtoji staigmena buvo mano pačios mintis pasidaryti gelinį manikiūrą :)) Tai buvo mano ketvirtas gelinis manikiūras apskritai. Po tų trijų kartų vis sau pasižadėdavau „daugiau niekada“, bet kad ir koks nenatūralus ir kenksmingas dalykas tai bebūtų, visgi suteikia nemažai pasitikėjimo savimi taškų. Prisiregistravau ir penktam savo geliui :))

Gimtadienio išvakarėse staigmeną iškrėtė ir Mykoliukas, padovanodamas savo paties išrinktų mažų baltų rožyčių, o gimtadienio rytą – paštininkas, atnešęs pakvietimą pasiimti dovanos sau – Naturisimo siuntinuko.

naturisimo siuntinukas

Pasidažiusi, su ryškiu makiniūru ir nuo galvos iki kojų apsirengusi second handu, sėdau į mašiną keliauti į Anykščius :)

OOTD

O dabar nosies šluostymas visoms Capsule Wardrobe idėjininkėms, besidžiaugiančiomis savo kuklios spintos laimėjimais :)) First ever mano OOTD iš visiškai kapsulinės, slow, eko, second hand fashion spintos:

1. Antrą sezoną dėvimas ir labai mylimas, 16 eur kainavęs Moss Copenhagen kardiganas (toks pat, tik šviesus čia),
2. Apie 3 eurus kainavusi Top Shop palaidinė trumpomis rankovėmis, visiškai tiesaus kirpimo, su „prasiveriančia“ nugara, trečias sezonas mano garderobe,
3. United Colors Of Benetton leginsai, tikę ir buvę labai patogūs paskutiniais nėštumo mėnesiais, gal jau koks penktas sezonas su manimi, pirkti mano mamos, kainos nepamenu.
4. Vagabond sportbačiai. Taip pat pirkti mano mamos, apie 7 eur. Pirmas sezonas.
Bet nenukrypkim nuo temos. Dar šiek tiek apie Anykčius!

Žavieji Anykščiai

Anykščiai mus pasitiko labai puikiu oru, paprastomis, bet smagiomis atrakcijomis, pasipuikavo savo žaliuoju lajų taku ir pavaišino mus home made pasta labai jaukiame, miniatūriniame restoranėlyje :)

pixlr_20180703220434286

pixlr_20180703220140682

Vakarop grįžus namo, sulaukiau paskutinės savo staigmenos – piniginės dovanos iš tėvelių. Dabar savo laisvą laiką leidžiu internetinių parduotuvių Sale’uose, negalėdama apsispręsti, ką čia tokio už juos pasidovanojus :))

M.

Jums dar patiks