5 priežastys, kodėl renkuosi naturalią kosmetiką

1480610941469

Kaip aš džiaugiuosi, jog gyvenu besivystančio visuotinio sąmojingumo laikais. Panašu, kad žmonės labiau (nei, tarkim, prieš 50 metų) galvoja kur jie gyvena, kaip jie gyvena, ką valgo, ką tepasi ant veido ir pan. Visas šis ažiotažas dėl sveikesnės aplinkos ir gyvenimo būdo man labai labai patinka :)

Gal tai mada ir ji greit pasibaigs. Gal šitas „sąmojingumas“ egzistuoja tik eilinių (paprastų) žmonių galvose (nes dideli verslo magnatai vis tiek nei apie gamtą, nei apie žmonių sveikatą per daug nesirūpina. Jiems svarbiausia turtai ir valdžia). O gal visos šios „gyvenkime sveikiau“ užuomazgos tikrai įsitvirtins ir mūsų anūkai gyvens dar sveikesniame pasaulyje :)

Esu viena iš tų, kurią irgi pačiupo natūralumo banga. Tiesa, kol kas „sveikėju“ tik sau ir apie save, bet labai tikiuosi, kad išmoksiu ekologijos ir globalesniais mąstais. Po truputį keičiu savo maitinimosi, namų priežiūros priemonių vartojimo įpročius, kai kurias gyvenimo būdo rutinas. Akivaizdu, kad ir kosmetikos vartojimą pergalvojau ir vis daugiau linkstu į natūralią-ekologišką-organišką produkciją.

Daug liaupsių bei pliusų galiu išvardyti šio tipo kosmetikai ir tik vieną minusą. Bet jis ne toks jau ir didelis.

Taigi kodėl aš renkuosi natūralią kosmetiką:

1. Akivaizdu – ji nekenksminga! :) Kaip smagu žinoti, kad naudojant tokio tipo kosmetiką nesusirgsime nei vėžiais, nei egzemom, nei kitais baisiais dalykais. Viskas, kas yra jos viduje, patinka mūsų kūnui :)

2. Ji neužsistovi. Paprastai natūrali kosmetika galioja labai trumpai, todėl ją reikia sunaudoti greitai. Tai man labai patinka, nes išnaudojusi vieną priemonę galiu tuoj pat bandyti naują! Kuo įvairesnės sudedamosios dalys, tuo daugiau įvairių gerų dalykų gauna mūsų oda. :)

3. Naudodama natūralią kosmetiką neremiu cheminės pramonės ir baisių bandymų su gyvūnais!
4. Ant savo veido tepdama natūralią dekoratyvią kosmetiką nesijaučiu, kaip nupaišytas paveikslas. Visi lūpų dažai, blizgiai, pudros ir t.t. dažniausiai turi labai natūralias, iš gamtos išgautas spalvas. O aš juk gamtos vaikas! :)

5. Kadangi natūrali kosmetika paprastai kainuoja brangiau, nei cheminė (ir tai yra tas minusas, apie kurį sakiau), jos niekada neperku spontaniškai, kaip kartais nutikdavo su pigesnia chemine kosmetika. Atsakingai rinkdamasi priemonę sumažinu riziką, kad man ji netiks ir teks išmesti. Taupau ne tik piniginę, bet ir gamtą :)

Ir šiaip, natūrali kosmetika mane džiugina. :) Kaip smagu, kad žmonės darosi sąmojingesni…

Monika

Jums dar patiks

Komentarų: 1