Labas, mano vardas Monika

Dažnai skaitydama vieną ar kitą blogą pagalvoju, jog būtų šaunu pažinoti už teksto besislepiantį asmenį. Nebūtinai gyvai, nebūtinai artimai, tiesiog truputį labiau žinoti, su kuo netiesiogiai draugauju. Žinoma, daug dalykų apie rašantįjį galima nuspėti iš to ką jis rašo, kaip rašo, kaip dėlioja sakinius, ar tekste nepamiršta kablelių, kokias nuotraukas publikuoja ir pan. Bet tai tik interpretacijos, todėl aš visada perskaitau skyrelį APIE, jeigu šis būna. Dažniausiai perskaičiusi tuos kelis sakinius, informacijos pritrūkstu, bet greičiausiai atrodytų labai keista, jei sulauktumėt iš manęs laiško: „Labas, kas tu toks? Man patinka tavo blogas.“

Manasis APIE taip pat menkai pasako apie mane. Kaip ir apie „Nuo šiandien aš graži“. Gyvenime dažnai neapsisprendžiu nei kas aš, nei ką noriu daryti/rašyti, nes kartais esu daug, o kartais labai mažai ir tai priklauso nuo tiek pat dirgiklių: saulės kiekio, metų laiko, vietos, įkvėpimų, sutiktų žmonių, perskaityto teksto, suvalgyto kąsnio arba vienos niūrios minties. Tad natūralu, jog vieną dieną norisi prirašyti ištisą laikraštį APIE, o kitą – viską ištrinti ir palikti vieną mažą tašką.

Apie mane

Kaip gerai, kad šiandien ta nuotaika, kai rašyti norisi daug :) Tad nestabdau.

dscn3696-768x1024

Jau tikriausiai aišku, jog esu Monika. Man 28-eri. Šio birželio 28 dieną bus du metai, kaip esu nebe valiūkė panelė, o ištekėjusi moteris :) O štai kovo 28-tąją suėjo pusmetis mano mamos statusui (taip, daug dvidešimtaštuonių, aš irgi pastebėjau). Gimiau ir augau Šiauliuose. Mokiausi Klaipėdoje. Po to – Anglijoje, tik jau ne specialybės, o savarankiško gyvenimo ir kitokių dalykų. „Nuo šiandien aš graži“ nėra mano pirmas blogas, o natūrali kosmetika – vienintelė mane dominanti sritis. Gyvenime dar noriu piešti, tapyti, velti, verti, dainuoti, rašyti apie vaivorykštes, skaityti apie gražius dalykus, šokti fokstrotą, išauginti puikų sūnų, valgyti sveikai, keliauti po Europą, gyventi mažame Italijos kaime arba dideliame, mokytis keramikos, turėti savo butą, raudonas duris, gėlėtą sieną, paskiau namą, filmuoti laidą, būti žvaigžde, būti inkognito, restauruoti sofutes, senus megztinius, vesti kursus ir tt. Bet kol kas visą tai kantriai laukia, nes dabar dirbu mama. Gyvenu mažylio gyvenimą ir tikiuosi, kad manasis kažkada greit sugrįš.

Apie blogo gimimą

„Nuo šiandien aš graži“ atsirado iš niekad neblėstančio noro rašyti, bet jau nebe taip atvirai ir asmeniškai, kaip rašydavau anksčiau, savo mmterapijoj. Norėjosi atrasti konkretų skaitytoją, turėti savą auditoriją, dalintis kažkuo, kas gali būti įdomu ir naudinga, būti reikalinga. Eligijus vis kurstė mintį rašymo imtis profesionaliai (galų gale juk to mokiausi), bet žinojau, jog norint „griebti jautį už ragų“, reikia tam skirti labai daug laiko, darbo, atsidavimo ir aistros, o aš jau planavau motinystę… Visgi noras suburti natūraliu grožiu besidominčių merginų ir moterų ratą neblėsta. Ir nors kol kas negaliu pasigirti populiarioms grožio blogerėms būdinga didele auditorija, labai džiaugiuosi savo jaukiu skaitytojų rateliu, kuris, smagu matyti, po truputį auga kiekvieną dieną.

Apie Nuo šiandien aš graži

Gimus Mykolui, grožis mano gyvenime įgavo kitokią prasmę. Šį blogą pradėjau mąstydama apie siaurą kosmetikos temą, planuodama vaikelį, o vėliau ir besilaukdama, grožio sampratą praplėčiau iki „ėjimo į sveikesnį, gražesnį gyvenimą“, o dabar mano grožio apibrėžimas – rami, lėta ir atsidavusi motinystė. Dažnai neišvengiu konflikto su pačia savimi. Tai apie ką vis dėlto noriu rašyti? Ką nori skaityti mano skaitytojos?

Norisi išlaikyti pradinę ir vėliau subrendusias idėjas – rašyti apie buvimą gražesne, naudojant natūralesnę kosmetiką, apie virsmą sveikesne, valgant sveikesnį maistą, ir buvimą laimingesne, pastebint natūraliai gražius dalykus aplinkui. Tad užbaigiant savo tekstą, leiskit paklausti ar susipažinom? :)