Draugas vonioje – Urtekram šampūnas su dilgelėmis

urtekram su dilgelem

Apie lietaus ir fjordų šalis noriu kalbėti tik pačiais gražiausiais žodžiais. Skandinavija man pilna kokybės, stiliaus, subtilumo ir visapusiškai tyro grožio. Pradedant gamtos stebuklais, baigiant labai gražiais ir išsilavinusiais žmonėmis.

Teko aplankyti visas keturias skandinavų šalis. Daugiausiai laiko praleidau Norvegijoje, kur pusę metų mokiausi žurnalistikos. Ir tas pusmetis mano atminty pasiliko kaip vienas įdomiausių mano jaunystės pusmečių. Taip švaru ir tyra – gryna, nesumeluota ekologija.

Šis prisiminimas iškilo ne šiaip sau, mat savo vonioje neseniai apgyvendinau danišką produktą – Urtekram ženklo šampūną su dilgelėmis. Tai jau mano antrasis buteliukas, kurį įsigijau sukaupusi visus argumentus  „UŽ“, nes kaina jo nemaža – 250 ml viename prekybos centrų kainuoja 21.00 lt.

Pastaruoju metu vis dairydavausi šampūno su varnalėšom, kokį ir turėjau nusipirkusi paskiausiai, bet nelabai sėkmingai, nes buvo per daug sintetinis. Kadangi mano plaukai rudenį apsimeta rudeniniais lapais, plaukų slinkimo prevencijai naudoju ką nors su/iš varnalėšom/-ų. Mūsų liaudies išmintis sako, kad ir dilgelės stabdo slinkimą, nors danai dilgeles priskiria prie pleiskanas mažinančių ir galvos odą drėkinančių priemonių., o apie plaukų slinkimo stabdymą neužsimena. Tebūnie.

Pirmasis buteliukas naudojosi palengva, nes šampūną reikėjo jaukintis. Ir kad plaukai nuolat nebūtų panašūs į šieną, kaitaliojau su kitais, nelabai natūraliais šampūnais. Antrąjį ir trečiąjį buteliukus sunaudojau greičiau, nes naudojau tik juos vienus ir, panašu, plaukai priprato!

Pirmasis butelaitis mano plaukų, rodos, neveikė. Šie buvo užsispyrę ir vis grąsino iki gyvenimo pabaigos būti šieno kupeta, jei negrąžinsiu jiems silikono. Bet aš buvau kantri ir į kaprizus nekreipiau dėmesio, tiesiog mažiau nešiojau plaukus palaidus :) O štai su trečiuoju buteliuku viskas pasikeitė. Žinoma, reikia paminėti, kad nenaudojau jų visų trijų iš eilės. Tarpe ploviau ir su kitais, tačiau taip pat natūraliais – Muilo kerų šampūnais. Bet vėl grįžus prie dilgėlių Urtekramo, mano plaukai galiausiai pasidavė ir vėl ėmė būti normaliais plaukais! :)

Tad jūsų dėmesiui šampūno charakteristika:

* putoja ganėtinai neblogai (o ko daugiau tikėtis iš natūralaus šampūno :), netgi visai puikiai, lyginant su tiesiog soponifikuotų aliejų šampūnais (pvz. Muilo kerų šampūnais)
* kvepia labai švelniai lyg tai alijošium, lyg tai mairūnu, nors jo apskritai nėra sudėty :)
* sudėty turi truputį parfumo, bet manęs tai neerzina
* norint gerai išplauti plaukus, reikia dviejų trinkimų arba šiek tiek daugiau šampūno, gerai paskirstyto po visą galvą
* po plaukų trinkimo procedūros palieka malonų, natūralios švaros pojūtį
* plaukai lieka sudrėkinti ir paslankūs
* nesijaučia „šieno“ efekto, na, nebent aš jo jau nebepastebiu
* patvirtintas Ecocert, zuikučio ir saulėgrąžos :)

Ką gi, nors šampūnas nėra stebuklingas, bet tikrai galiu drąsiai sakyti, kad vienas geresnių mano bandytų natūralių šampūnų!

Mano verdiktas be teismo proceso toks: IŠTEISINTA

Gražaus vakaro ir nakties,
Monika

Jums dar patiks