Įkvėpimai. Gegužė

ikvepimai geguze

Būna užkietėję vėluotojai ir ekstremalūs terminų ignoruotojai ir… būnu aš. Tvarkaraščio ir griežto plano šioje erdvėje man laikytis tiesiog nepavyksta, nes čia negalioja dalykai (nors labai norėčiau). Todėl savo gegužės įkvėpimus rašau rugpjūtį. Visiškas džiazas :)

O gegužė buvo tiesiog graži. Gal ne tiek nuveiktais darbais ar aplankiusiom emocijom, o vaizdais aplinkui. Man gegužė – tai vasaros pradžia. Ir galėtumėm visi taip draugiškai galvoti. Tada vasaros būtų ne trys, o visi keturi mėnesiai! O jei dar ir rugsėjis būtų labiau vasara, nei ruduo, tada nebūtų kuo skųstis. Penki vasaros mėnesiai? – taip, prašom.

Taigi mano pirmasis vasaros mėnuo buvo gražus. Visas žydintis, visas kvepiantis, šviesus ir lengvas. Ir štai jums iliustruota gegužės įkvėpimų krūvelė:

1. Mėnesio pirmas kartas- Mamyčių diena! Geras jausmas šią dieną būti sveikinamai, nors kažkaip per daug nesureikšminau. Gal kai sūnelis bus didesnis ir pats dovanos savo nupieštą piešinuką, ta diena bus pati stebuklingiausia, o dabar, Mykoliukui tiesiant tris kreminius gvazdikus (parūpintus tėčio, žinoma), buvo tiesiog gera (Mykoliuko nuotrauka nepraėjo feiskontrolo, tad pasigrožėkim Hortenzijom :)

20160802_172601

2. Mėnesio vakarėlis- Rūtos Baby Shower. Tokiame vakarėlyje dalyvavau pirmą kartą ir dabar suprantu, ko tos vakarietiškos tradicijos yra tokios lipšnios. Nes linksmos ir mielos, dovanojančios glėbius gerų jausmų ir emocijų! Mykolą visai dienai palikom seneliams, o patys su ponu E. išlėkėm į Vilnių. Jis – savo reikalais, aš – į būsimos mažylės sutikimą. Svečių tarpe buvusi kanadietė paaiškino, ką reiškia „dušas“, o jis labai jau žemiškas dalykas – apipilti laukiamą mažylį dovanomis, geromis emocijomis, šypsenomis ir gražiais žodžiais. Puiku ar ne? :) Savo Rūtai, kurią vis dar sunku įsivaizduoti su mažyle ant rankų, padovanojau ilgai darytą lobių dėžutę su dar ilgiau rinktais ir saugotais dalykėliais: rūbeliais, aksesuarais ir meno gabalėliais. Tautė (naujosios gyventojos vardas) jais visais naudojasi ir man džiaugiasi širdis :)

rutos beibi shoveris

3. Mėnesio atgaiva akims – žydėjimai! Pradžioje vyšnių, po to alyvų, dar vėliau jazminų ir obelų ir taip be galo – nepakartojami vaizdai. Išeiti ryte arba jau besileidžiant saulei į lauką basomis ir apžiūrėti visus žydėjimus yra pati gryniausia terapija. Už ją gegužę myliu dar labiau!

zydejimai

4. Mėnesio išsiilgtas skonis – braškės! Tai yra Uoga iš didžiosios raidės ir jos neįmanoma atsivalgyti. Niekuomet neperku tų dirbtinių plastmasinių, kantriai laukiu pirmųjų lietuviškų, kad įsidėjus į burną sprogtų mano skonio receptoriai ir aš akimirką pajausčiau euforiją. Mmm…

Ibraskes

5. Mėnesio laimikis – dar vienos balerinos :) Šiais laikais jas taip gamina, kad po sezono iš gražių batelių lieka nudremžtos vyžos, nors nei akmenų nespardau, nei per balas šokinėju. Todėl tokie laimikiai mane labai džiugina. Panešioji ir atsisveikini. O kitą sezoną vėl naujas medžioji. Odinės.

balerinos pink

6. Mėnesio gėrimas – šviežia sidabrinių mėtų arbata. Nors mano darželyje auga ir čiobreliai, ir melisos, ir kitos nežinaupavadinimo žolelės, sidabrines mėtas mėgstu labiausiai. Ir kažkodėl tik šį pavasarį nusprendėm jų prisirauti iš močiutės ir pasisodinti namie. Dabar smagu nubėgti iki daržiuko ir už kelių akimirkų gerti skaisčiai žalią, stipriai kvepiančią, gaivinančią arbatą.

20160815_175049

7. Mėnesio derinys – cukraus vata su pipirais. Tiek viršus, tiek apačia – sekondhendas :) Šį sezoną ypač madingo modelio merino vilnos palaidinė – prabangaus JAV minimalistinio ženklo COS produktas, cukraus vatos kelnės su taškeliais – UK high street fashion Brave soul kūrinys, plius šviesiai rožinės odinės balerinos (žiūrėti viršuje) – nežinomos firmos.

Šitaip apsirengusi jaučiuosi prabangiai, nors ir nebrangiai. Šiaip visad atkreipiu dėmesį į spalvas individualistes (rožines, ciklamenines, smaragdo ar garstyčių…), bet dažnai nežinau, kaip jas dėvėti, kad neatrodyčiau barbiškai, senoviškai, išaukiančiai ar per daug drąsiai. Ir štai, atradau – saldžiai švelni rožinė ir dar taškuota kaip mat praranda barbiškumą, sumaišyta su subtilia juoda. Sutinkat?

IMG_0958

viskas.

Monika

Jums dar patiks

2 komentarai

  1. Jūsų blogas – tikras įkvėpimas!! :) Radau daug smagių patarimų, o Jūs pati – labai kūrybinga ir įdomi!!! :))))

    1. Kaip miela! Ačiū už gražius žodžius! :) tik pritylu ir jau galvoju, ar tik nepadaryti bloge pertraukos, va koks paskatinimas popteli :)