Josie Maran kosmetika – ir gražioms, ir protingoms

josie maran kosmetika

Sveikos ir gražios! Kaip leidžiate paskutiniasias sausio dienas? Dar trumputis mėnuo ir pavasaris! Bus narcizų ir hiacintų, ir šviežių svogūnų laiškų ant palangių. Ar galite patikėti?!

Šiandien aš vėl nusiteikusi panegirikoms ir aplodismentams. :) Net pati stebiuosi, kokius stebuklus kartais geba paprasčiausia kosmetika. Ir pagražina, ir nuotaiką pakelia, ir krūvom komplimentų apibarsto… Tereikia tik truputį paryškinti skruostus, perbraukti blakstienas tušu ir valio. Nežinau, ko tai labai puiki nuotaika šį rytą, o gal kaltas torto gabalėlis pusryčiams?..Ne ži nau :)

Dar Kalėdų proga gavau Josie Maran kosmetikos: tušą, skaistalus ir aliejų veidui. Seniai taip buvo, kad visos tos pačios firmos priemonės taip tiktų ir patiktų. Apie visas tris tuoj papasakosiu, bet prieš tai trumpai apie mano naują draugę Josie Maran.

Josie Maran ir jos sąmoninga kosmetika

J. Maran- Amerikos modelis, kurianti prabangią „sąmoningą“ kosmetiką su argano aliejumi. Šis aliejus yra Josie signature ingredient, su kuriuo gaminama viskas: nuo veido kremo iki makiažą valančių servetėlių. Josie Maran istorija labai panaši į kitų žvaigždžių, kurios irgi nusprendė gilintis į aliejų, augalų ir natūralių pigmentų maišymo subtilybes. Dirbant modeliu, moteriai tekdavo atlaikyti didelius kiekius profesionalios kosmetikos, kuri, kaip žinia, nėra pati draugiškiausia odai. Josie nutarė situaciją pakeisti. Ji sako: negalėjau susitaikyti, kad prabangi profesionali kosmetika ir natūralūs ingredientai tarpusavyje nedraugauja. Man buvo pasakyta, kad norint prabangos, be chemijos – neįmanoma. Ir man tai nepatiko. Norėjau tokios kosmetikos, kuri būtų sexy, smagi naudoti, aukštos kokybės ir tuo pačiu organiška bei draugiška gamtai.  Tada ji sutiko seną raganą (na gal ir ne raganą, bet kaip paaiškinti, ką parašiau toliau?..), kuri buvo septyniasdešimties, bet atrodė, kaip keturiasdešimties! Ši Josie supažindino su savo jaunystės eliksyru – argano aliejumi ir taip prasidėjo Josie Maran kosmetikos istorija.

Šiandien žavus modelis savo kosmetikos profesionalia nevadina, tačiau drąsiai pristato kaip prabangią, labai gryną ir sąmoningą.

O sąmoninga nes:

*Naudoja 100% gryną argano aliejų, kuris yra spaudžiamas rankomis, pagal šimtametes tradicijas, tausojant ir saugant gamtą
*Visi kosmetikos įpakavimai yra skirti rūšiavimui ir perdirbimui
*Pakuotės spausdinamos gamtai draugišku sojų rašalu
*Skiria pinigų Baltųjų poliarinių lokių išsaugojimui.

Šaunu, ar ne? Susipažinusi su Josie Maran kosmetikos filosofija, priemonės, kurias turiu, pradėjo patikti dar labiau. Taigi dabar apie jas.

Josie Maran pure Argan Oil Light

Iki šiol aliejus pirkdavau nei šiaip nei taip įpakuotus – paprasčiausiuose buteliukuose su, geriausiu atveju, prilipintu lapeliu pavadinimui. Nieko sexy (tai yra antras kartas gyvenime, kai savo rašiny naudoju tokį žodį :)) pirmas – viršuje), nieko prabangaus. O štai šita aliejaus tara ir jos apipavidalinimas – būtent tai, kas man patinka. Subtilu ir mergaitiška.

Visgi atisukusi buteliuką mažumėlę sutrikau. Aliejus nedvelkė tuo baisiu, argano aliejui būdingu aromatu. Iš karto pagalvojau, kad bus rafinuotas, bet, pasirodo ne! Ne rafinuotas, o truputį… ne visas. „Light“ išduoda aliejų esant ne pilnos sudėties, o tik iš jo ištrauktą esterį. Ir sudėtyje rašo „Argan Isostearylic Esters“.  Mažumėlę užtrukau, kol išiaiškinau, kas yra esteris, bet galiausiai likau patenkinta – viskas gerai, nieko nedoro, tik daug lengvesnė ir greičiau įsigerianti aliejaus dalis.

„Light“ versiją siūloma naudoti ryte, kada nėra laiko laukti, kol priemonė įsigers į odą. Taip pat labai tinka odai paruošti prieš makiažą. Ir pudra lengviau dedasi, ir pati oda visai kitaip jaučiasi. Man šis aliejus – tikra gamtos ir chemikų dovana po bemiegės nakties. Oda atsigauna akimirksiu. Patinka :)

Josie Maran Coconut Watercolor cheek gelee

jm koliazas

Arba kokosinė akvarelinė žele skruostams :) Atradimas! Labai maloni konsistencija, o užtepus ant skruostų atrodo lyg natūralus raudonis. Toks, kur atsiranda įkandus šalčiui arba daug ir smagiai besijuokiant. Šaunu dar ir tai, jog priemonė per vakarą odoje nepranyksta – išlieka ilgai. Vieną naktį teko miegoti (ar kaip kitaip pavadinti tą būseną, kai tenka keltis kas valandą raminti išsibudinusio M.) su šia žele ant skruostų. Ryte atsibudau tokia pati graži, kaip ką tik užsidėjusi priemonės ant veido :)) Trečias dalykas, kuris man ne mažiau patinka – tai priemonės tūris. Jos nedaug ir tai man labai aktualu. Beveik niekada nespėju išnaudoti kosmetikos, iki kol baigiasi jos galiojimo laikas. O šitą, manau, spėsiu :) Patinka x 2!

Josie Maran Argan Black Oil Mascara

jm tusas

Blakstienų tušas su argano aliejum. Tikras džiaugsmas ir prabanga. Trumpai drūtai – tai geriausias iki šiol mano turėtas tušas. Daro viską: storina, ilgina, nesulipina, ryškina ir dar puoselėja. Pasidažius, blakstienos lieka elastingos, tad jeigu turite jas ilgas, tikrai neišdursite skruosto prie ko nors prisiglaudus :) Tiesa, buteliuko dydis ne įprastas, o mažesnis, kaip ir likusių priemonių, kadangi jos buvo sukomplektuotos į rinkinuką ir parduodamos, kaip Josie Maran mėgstamiausios.

Ir štai mano reziume: labai šauni ta Josie ir kosmetika jos puiki, tik gaila, kad dar nepardavinėjama Europoje ir ganėtinai brangi. Bet sexy – ha ha :)) Kaip kokia paauglė…

O dabar jau bėgu. Iki!

Likit gražios!
Monika

Jums dar patiks

2 komentarai

  1. Jau senokai dairausi į Josie Maran, bet jos nėra taip lengva įsigyti :( Visgi atsiliepimas dar labiau padėjo apsispręsti, kad noriu! :)