Ką radote po Kalėdų/Naujųjų eglute?

dovanu dezute

Su Naujaisiai metais, mielos mano skaitytojos. Kaip juos sutikote? Ar buvote pasidažiusios raudonai lūpas? Gal plaukuose segėjote kokį blizgutį? Turėjote delninėje veidrodėlį? Šie metai- gražių moterų metai. Ryškių, pasitikinčių savimi, truputį pamaiviškų ir lengvai koketiškų, tačiau intelektualių ir žinančių, ko nori! Linkiu tokiomis ir būti :)

Pirmajame naujų metų įraše noriu pakalbėti apie gautas dovanas, labai norėčiau, kad ir Jūs pasipasakotumėte, ką gavote, kuo labiausiai džiaugiatės ir pan. :) Kadangi dalykėlių gavau nemažai, papasakosiu apie juos keliuose įrašuose.

Atsimenu tuos laikus, kada džiaugtis (ir truputį mergaitiškai maivytis, žinoma) gautomis Kalėdų dovanomis draugių ratelyje buvo nemažiau smagu, nei rasti jas po eglute. Tada viena per kitą girdavomės naujais plaukų segtukų rinkiniais, spalvotom spyruoklėm/jojo/tamagočiais ar kokiom baisiai fainom neoninės spalvos tympėm… Būdavo smagu pačiauškėti ir pasidžiaugti kolektyviai.

Dabar taip nebedarom, nes (ech…) užaugom, bet juk būtų visai smagu pasidžiaugti garsiai savo pačiom mylimiausiom Kalėdų senių staigmenom, ar ne? Pasipasakojam, kas ką gavom ir labai labai džiaugiamės? :)

Mano dovanos šiais metais – išskirtinai puikios! Viena už kitą šaunesnės, visos labai pataikytos ir vertos būti aprašomos. Ir apdainuotos. Ir išglostytos. Ir išnaudotos iki pat paskutinio lašelio!

Nežinau, kaip taip atsitiko, bet visi Kalėdų seniai šįmet buvo labai dosnūs ir nuovokūs. Net neskaitę mano norų sąrašo puikiai žinojo, ką atnešti. Ir nors dovanų būta daug, trumpai paminėsiu tas, kurios labiausiai patiktų ir jums – grožio priemones.

Madara Protecting hand cream rankų kremas. Jau senokai knietėjo išbandyti dar ką nors iš šios firmos. Kol kas turėjau tik jų dezodorantą. Pirmas įspūdis? Nei nustebino, nei nuvylė. Kažkodėl tikėjausi gaivaus žolelių kvapo, o kremas kvepia visiškai priešingai – saldžiais migdolais, kurie mano uoslei labiau primena vyšnių kauliukus arba marcipaną. Jeigu būčiau šos kompanijos chemikė, siūlyčiau pakeisti kremo kvapą. Man jis tiesiog netinka prie visos kosmetikos idėjos, dizaino bei kilmės vietos. Įsigydama kremą su „žolelių ekstraktais iš šiaurietiško klimato pievų“ visai logiška tikėtis, pavyzdžiui, čiobrelių ar kokių kitų mums įprastų žolinių kvapų. Saldūs migdolai tegul lieka tai kosmetikai, kuri gimsta ten, kur auga migdolai…

Kitas rankų kremas – L’occitane Amande. Irgi migdolinis, tik kvepia jis daug subtiliau! Žinoma, nenatūraliai (bet ir pats kremas tokiu neapsimeta), tačiau vis tiek vertai įsimylėti. Slapčia žaviuosi šia prancūzų kompanija už jų subtilumą, rafinuotumą, svaigius kvapus, nemažai natūralių ingredientų jų kosmetikoje ir nepaprastą parduotuvėlių atmosferą. Paauglystėje tai buvo mano prabangos kosmetika Nr. 1, kurios turėdavau labai nedaug ir labai retai, bet užtat su kokiu malonumu ir pasilepinimu naudodavau, taupydama kiekvieną lašą!.. Dabar L’occitane nebenaudoju, bet vis tiek visada labai džiaugiuosi gavusi ką nors šios firmos dovanų.

Vivi bambukų serumas plaukams. Vėlgi – labai kvapnus ir labai reikalingas dalykas! Ši priemonė skirta „ypatingai slenkančių plaukų priežiūrai“ ir kadangi po gimdymo mano plaukai vis dar gerokai slenka, sakyčiau, tikrai šauni dovana, Marija :) Labai įdomi serumo konsistencija – lyg drebučiai, lyg žele. Įtrynus priemonės į šaknis, ši džiūdama stingsta ir plaukai atrodo kaip supurkšti laku ar sustandinti kokia kita formavimo priemone. Bet iššukavus jokių sulipimų nelieka, o patys plaukai įgauna apimties. Kol kas serumą bandžiau tik keletą kartų. Vėliau pasidalinsiu išsamesne savo nuomone.

Žalios pievos Hamamelių gėlių vanduo. Puikus. Gal tik labiau tiktų vasarai, kada oda tampa riebesnė, nes hidrolatas skirtas riebiai, mišriai, probleminei odai. Kvepia aštrokai, su spiritiniu prieskoniu, bet esu tikra, kad hamameliai taip ir kvepia, nieko nedoro į vandenį neprimaišyta. Šį vandenuką ketinu pasitaupyti „blogesnėms dienoms“ :)

Aubrey Organics organic lip balm lūpų balzamas. Kvepia avietėm, todėl tiesiog negali nepatikti! Gavau iš slapto draugo :) Visas natūralus ir pilnas pačių puikiausių aliejų: kokosų, alyvuogių, jojobos, kanapių, rožių. Lūpas minkština ir saugo puikiai.

Kita lūpų gražinimo priemonė Tarte LipSurgence matte lip tint lūpų kreidelė. Apie šią firmą mano nuomonę jau žinote, o jei ne, siūlau paskaityti dar rudens pradžioje rašytą panegiriką :) Ši kreidelė matinė – pirmas toks produktas mano kosmetinėje. Anksčiau nedrįsdavau dažytis matiškai, nes mano lūpos ir taip plonos (o matiškumas optiškai mažina), be to, matiniams lūpų dažams reikia tobulų lūpų, t.y. be tokių atšerpetojimų, suskilinėjimų ir pan. Nepatikdavo ir lūpų sausumo pojūtis. O štai Tarte lūpų kreidelė kitokia. Visiškai nesausina lūpų, nes konsistencija pakankamai sviestinė (tą sako ir pavadinimas – lip surgence), todėl šiems matiniams lūpdažiams sakau taip taip taip. Beje, kvepia mėtom! Dar vienas mano kvepiančių dovanų hitas :)

Dėžutės turinys dar nesibaigė, bet pošventinė jūsų ir mano kantrybė skaityti ilgus įrašus, jaučiu, prie pabaigų :) Kitame tekste papasakosiu apie revoliucines veido šveitimo priemones, sužavėjusią Josie Maran kosmetiką ir dar šį bei tą :)

O dabar jūsų eilė! Papasakokite, ką gavote dovanų, kuo labiausiai džiaugiatės, ką rekomenduotumėt išbandyti? Labai smalsu ;)

O kol kas likit gražios ir ryškios!

Monika

Jums dar patiks

2 komentarai

  1. Taip džiugu, kad ir vėl pradėjai rašyt :) Gal visi Kalėdų seniai šiemet lankėsi kosmetikos parduotuvėse :), nes aš irgi gavau krūvą kosmetikos. Mane pralinksmino keli The body shop rinkiniai, tušas, kvepalai, daug ir visokių dušo želių, super šampūnas ir balzamas „KeratinA“ (plaukai žada būti kaip iš reklamos), daug (tai suneramino) kremų nuo raukšlių (tik nežinau nuo būsimų ar esamų, veide senatvės dar kaip ir nematau :):) :). Bet labiausiai patiko latvių gamybos eko kremas-muilas su aliejais ir linų sėmenimis, o kvepia kava (man čia didžiausias pliusas), gamintojas TrisKomaTris. Ai dar gavau keistus kvepalus ir dar nenusprendžiau patinka man tas kvapas ar ne – L’occitane Verbenų tualetinis vanduo. Keisti todėl, kad kvapas labai neįprastas, kvepia citrinoms, apelsinai, žodžių citrusiniais ir kvepia labai ilgai bei intensyviai. Žodžiu, reikia prie jų pasipratinti :)

    1. Džiugu, kad esu laukiama :)
      Šaunios Tavo dovanos, J.! Jeigu neprisijaukinsi O L’occitane verbenų, mielai perpirkčiau (tik labai svarbu, kad Kalėdų senis to nesužinotų, che che), kaip tik šiandien uosčiau. Kvapas gal labiau vasarai, bet man jis visai patinka. Iš pradžių jie stiproki, bet ilgai neturėtų laikytis, juk tualetinis. O dėl kremų nuo raukšlių nepergyvenk, tikriausiai tavieji Kalėdų seniai labai rūpestingi. Nori užbėgti įvykiams už akių ;)