Kalėdų dovanos #2

dovaneles

Sveikos,

Kaip ir žadėjau, tęsiu savo šventinių dovanų apžvalgą (parašius pastarąjį žodį mintyse nusišypsojau: laba diena, šiandien Žiniose Monikos šventinių dovanų apžvalga – labai rimta :))

Taip jau nutiko, kad kartą man labai prireikė veido šveitimo šepetėlio. Prisiskaičiusi grožio blogerių įrašų apie Clarisonic, Pobling bei kitus tokio tipo šveitiklius, pagalvojau, kad man irgi reikia ko nors panašaus (tik šimtąkart pigesnio ir, nieko prieš, paprastesnio). Alternatyvos ėmiau ieškoti Lietuviškose kosmetikos parduotuvėse, bet, deja, nei šepetėlių, nei apskritai jokių veido prausimo/šveitimo įrankių ten neradau. Internete paieškos irgi baigėsi nevaisingai: nors radau neblogą variantą už mažiau nei 5 dolerius, pardavėjai arba nenorėdavo jo siųsti į mūsų šalį, arba siųsdavo ištisus mėnesius. Teko prašyti Anglijoje besimokančios sesers, kad parsisiųstų pas save ir grįždama šventėms, parvežtų. Parvežė, tik ne tokį. Skirtumus galite įvertinti pačios (pirmoje nuotraukoje sesers parvežtas šepetėlis, antroje – mano norėtas įsigyti)

sepeciai

 

Taip, skirtumas tik kainose. Na ir dar pirmasis šepetėlis ant nugarėlės turi „100% pure“ logotipą. Taigi dabar turiu nelogiškai brangų most probably made in China (ir dar tame pačiame fabrike, kaip tas pigusis), šimtaprocentinai tyrą šepetėlį. :) Tiesa, dar tinkamai jo neišbandžiau, nes neturiu veido prausiklio, bet panaudojusi jį ilgėliau, parašysiu rimtesnę nuomonę.

Antroji veidui skirta ir jau seniai nužiūrėta dovana – Konjako kempinė. Su ja gavosi beveik anekdotas. Beieškodama šepetėlio, nusprendžiau įsigyti ir kempinę. Kol laukiau siuntinuko iš Naturisimo.com, ta pati sesuo, kuri parsiuntė viršuje apkalbėtą šepetėlį, siuntėsi tokią pat kempinę iš Amerikos, žinoma, dovanoms. Tiksliau, man. Norėjo padaryti staigmeną… Galiausiai kempinėmis apsikeitėme. Ji man padovanojo amerikietišką, aš jai –  anglišką. Apie kempinę ruošiuosi atskiram įrašui, nes pradėjusi ją girti dabar, bijau, kad pritrūksiu simbolių ir vietos bloge :)

Šiais metais panelė G. buvo dosni ir truputį labiau pamaiviška, nei aš. „Tu nežinai Josie Maran kosmetikos?!“ – klausė išpūtus akis, kai aš atidariusi dovanų dėžutę nepuoliau krykštauti iš laimės (ji laukė tokios mano reakcijos :)). Atleisk, aš nežinau visų dalykų, net jei tai ir kosmetika, net jeigu ir labai madinga Amerikoje… Taigi, Josie Maran dovanėlės: super lengvas argano aliejaus esteris, akvarelinė žele skruostams ir tušas su argano aliejum. ŪŪŪ, skamba intriguojančiai, ar ne? :)  Visa ši trijulė vieni už kitą žavesni, nors favoritą iš karto išsirinkau – žele skruostams. Apie ją ir kitus du – atskirme įraše ;)

Po eglute radau ir du Urtekram produktus – dantų pastą su eukaliptų ekstraktu ir kremą su Cinku mažajam M. Pastarasis kremas reikalingas sveikam užpakaliukui, o dantų pasta – švariems dantims. Akivaizdu, bet turiu pripažinti, kad neputojanti ir nė kiek nepasaldinta, aštraus eukalipto skonio dantų pasta, man pasirodė kiek keistoka. Panelė G. net padarė pastebėjimą, kad mano dantys nebe tokie balti, kaip anksčiau (ne, ji nebuvo tokia taktiška. Rėžė tiesiai šviesiai: tavo dantys GELTONI! – bet atleiskim jai, ji dar jauna ir nežino, ką šneka…) :)) Apie šią dantų pastą laukite įrašo „Lūpdažio teismo“ kategorijoje.

Dar gavau muiliukų, aliejukų ir kitokių niekučių, bet apie juos – kitą kartą. O kol kas laukiu jūsų pasisakymų, ką gavote dovanų Jūs! :)

Likite gražios!

Monika

 

Jums dar patiks