Uoga uoga kosmetika. Mano kolekcija

dscn5872

Sveikos ir gražios! :)

Ką jūs manot apie Uoga Uoga? Spėju, tik gerus dalykus, o jeigu nemanot, tai: a) arba dar neišbandėt, b) arba esate prisiekusi sintetinių kvapų, spalvų ir ryškių pakuočių mylėtoja. Leiskit apie šį ženklą pasisakyti ir man.

Aš labai džiaugiuosi, kad savo produkciją dukart Uogai pavyko pristatyti ir į didžiuosius prekybcentrius. Smagu į Rimi atėjus pirkti bananų, atklysti ir prie jų žavingo stendo. Nebūtinai pirkti, užtenka ir pasvajoti, ką pirksiu kitą syki, nes kiti sykiai su natūralia kosmetika nutinka dažniau, nei su konservuota. Ateiti į Rimi ir tapti mąsine produkcija, buvo drąsus Uogos žingsnis, bet, tikiu, kad pasiteisino. Spėju, dabar Uogos Uogos produkcijos turi net ir tos moterys bei merginos, kurios natūralia kosmetiką lig tol visai nesidomėjo…

Pirmasis mano Uogos pirkinys buvo „Pabučiuok mane“ lūpų balzamas, bet jo nespėjau sunaudoti, nes pamečiau (man taip nutinka su visais mano vazelinais), tada įsigyjau blizgesį „Pagauk mane“, kuriuo irgi neatsidžiaugiau, nes blizgesio indelis buvo brokuotas ir vis tekėjo pro šalį, o štai trečias kartas nemelavo! Iš draugės gavau dovanų kitą blizgį, kurį vis dar turiu ir laimingai naudoju- „Plunksna“, tada dar cinamoninį „Šventinį“ muilą ir lūpų balzamą su spalva „Užuomina“. Pastarųjų dviejų nenufotografau, nes vieną sunaudojau, o kitą, akivaizdu, kažkur padėjau. :)

O čia mano kolekcija, kurią įsigyjau laikui bėgant toje pačioje Rimi (neskaitant dovanoto blizgio): Veido šveitiklis/prausiklis/kaukė „Pasiutę riešutai“, kremukas paakiams „Žalioji gaiva“ ir kūno kremas su žėručiu „Žvaigždžių dulkės“ pakelti nuotaikai :)

Veido kas dieną neprausiu (skamba, lyg būčiau kokia murzė. cha cha. Turiu minty neprausiu su prausikliais). Stebėdama savo nuolat besikeičiančią veido odos būklę, pakaitomis naudoju Ylang Ylang gėlių hidrolatą, tiesiog dušo vandenį be nieko arba Biodermos micelinį vandenį riebiai odai (taip taip, jis iškrenta iš mano natūralios kosmetikos priemonių, bet kartais be jo apseiti nepavyksta). „Pasiutusius riešutus“ daugiausiai naudoju kaip šveitiklį/veido kaukę naminio spa procedūrų metu, vieną kartą per savaitę. Daugiau šveisti veidą nepatartina ir man baisu žiūrėti į tas merginas, kurios savo veidus „raižo“ KASDIEN. Bet čia jau kita tema.

Šis prausiklis/šveitiklis yra labai švelnus, kurį sudaro baltasis molis, avižos, migdolai ir žiupsnelis cinamono. Kadangi priemonę reikia maišyti su kokiu nors skysčiu (aš maišau su vandeniu), o maltos avižos su smulkintais migdolais nelabai stipriai limpa prie odos, tenka veidelį šveisti duše. Kitaip bus aptaškyti visi rūbai, kriauklė ir grindys aplinkui :) Po procedūrų oda būna švelni, elastinga ir gerokai pamaitinta. Jau nekalbu apie išsivaliusias poras ir nusitrynusias negyvas odos ląsteles. Ir dar, priemonė visiškai neišsausina odos, todėl po jos nebūna jokio tempimo jausmo ar niežėjimo. Kremo taip pat iškart tepti nereikia.

Kita puiki uogos priemonė – kremas paakiams. Kvepia jis keistokai ir prieš įsigerdamas į odą labai „suputoja“, bet savo funkciją atlieka puikiai. Žemiau matosi, kas gaunasi, kai kremuką „pamozoji“. Taip daryti geriau nereikia :) Išlaikom tradicinį paakių kremų tepimo būdą – patapšnojimą, tada jokie tokie dalykai nevyksta. Man labai patinka, kad šis kremas, nors ir pagamintas iš aliejų, yra labai lengvas, greit įsigeria ir neapsunkina paakių odos.

O čia vienu kartu nufotografavau įtrintą kūno kremą su žėručiu (nuotraukoje puikiai matosi blizgesiukas) ir lūpų blizgesio mėginuką (užteptą ploniau ir storiau). Beje, žėručio kūnui iki šiol nenaudojau ir greičiausiai nebūčiau susigundžiusi, jeigu ne spontaniška nuotaika parduotuvėje. Tą kartą pagalvojau, kad bus visai fun kartais pablizgėti :) Bet ne tik žėrutis vertas dėmesio. Likau labai patenkinta puria kremo konsistencija. Lyg išplakta grietinėlė :) Ir susigeria lygiai taip pat greitai, kaip burnoj ištirpsta saldus grietinėlės kąsnis…

Na o kalbant apie blizgesį, irgi tik geri atsiliepimai. Pirmiausia, man labai patinka jo spalva! Natūralesnės tikriausiai nebūna. Ir dar patinka, žinoma, lengva aliejinė blizgio konsistencija (panašu, kad Uogos Uogos kosmetika visa lengva kaip pieno puta. Cha cha). Labai nemėgstu tų į dervą panašių lūpų blizgesių, prie kurių viskas limpa ir neduokdie, prikibs koks plaukas! O ši priemonė lūpas ne tik natūraliai paryškina, paputlina ir pagražina, bet ir pamaitina. Trys žodžiai: nuostabu!

Sveikinu Uogą uogą už tai, kad atsirado, už tai, kad yra ir kad būna prieinama visoms ir visiems norintiems. Neskaitant juokingo dvigubos Uogos pavadinimo ir plastmasinių indelių (natūraliau būtų, žinoma, stiklinė tara), esu labai patenkinta jų produkcija. Pabandykit, jei nebandėt ;) O gal bandėt ir mūsų nuomonės nesutampa? Pasidalinkim ;)

Šiam kartui tiek,
Labos nakties!
Monika

Jums dar patiks