La Mav BB kremas – saulės nubučiuotoms

lamav bb kremas

Trečdalis vasaros, o aš balta. Vis dar tokia balta, kad galėtum prirašyti aristokratišką istoriją ar kokią anemiją, bet man viskas gerai, tik degintis nebuvo progos. Dėl šios priežasties mano naujasis BB kremas tik pasižiūri savo karameliniu atspalviu į mano veidą, sunkiai atsidūsta ir kantriai laukia toliau. Bet apie viską nuo pradžių.

Prieš keletą savaičių gavau labai į dešimtuką beveikgimtadienio dovaną. Ekologišką, natūralų australų firmos La Mav BB kremą visų tipų odai. Prabangus, brangus, puikios sudėties, įvilktas į stilingą pakuotę ir labai viliojantis išbandyti. Seniai dairiausi bb kremo, bet prieštaringi atsiliepimai beveik apie kiekvieną iš jų mane vis sustabdydavo. Apie La Mav BB kremą taip pat prisiskaičiau skirtingų nuomonių, bet kiek jį bandžiusių merginų, tiek ir odos būklių, norų bei reikalavimų ir kartais labai nerealių…

Aš savo asmeninį įsivaizdavimą apie natūralų BB kremą irgi turėjau, bet dabar galvoju, kad mąsčiau nelogiškai. Negali natūrali kosmetika būti natūrali ir kartu daryti tokius pat triukus, kaip įprasta cheminė. Privalai rinktis: arba puiki sudėtis ir odą tausojanti draugystė, arba viliojantis fotošopo efektas ir dar vienas svetimšalis į tavo kraujo sistemą. La Mav BB kremas yra tikras grynuolis ir stebuklingų vizualių triukų nemoka, tačiau tai nėra mano nuosprendis. Priešingai – manau, jog šį kremą galima prisijaukinti ir net pamilti, pasvėrusi visus esminius jo pliusus ir minusus.

Ką sako gamintojai

La Mav bb kremas yra ekologiškas, skirtas visų tipų odai. Taigi ir riebiai! Gamintojai sako, jog kremas maskuoja ir prisitaiko prie odos spalvos. Savyje turi puikiųjų vitamino C ir erškėtuogių aliejaus, kurie skaistina ir padeda odai atsinaujinti. Taip pat hialiurono rūgšties, vitamino E, o žavią įdegio spalvą suteikia gryni mineralai, kuriuos gamintojas vadina Anti-Aging. Taigi suskaičiuokim, kiek funkcijų viename butelaityje? Drėkina, maskuoja odos dėmeles, apsaugo nuo saulės (spf 15), mažina raukšleles, suvienodina odos spalvą, stabdo odos senėjimo požymius, regeneruoja, suteikia odai natūralų įdegio atspalvį, putlumo ir elastingumo. 10! O kaip yra iš tikrųjų?

La Mav BB kremas – ne visoms

Per porą savaičių testavimų, bandytų gudrysčių ir įvairių kremo dengimo technikų, drąsiai sakau – kremas patiks ne visoms. Pirmiausia, jo nesiūlau įprastų bb kremų mylėtojoms ir naudotojoms, turinčioms griežtą nusistatymą, koks, jų manymu, yra ir turi būti geras bb kremas (stereotipai mus varžo ir kiša pagalius į šviežų mąstymą! Tad meskim juos šalin). Taip pat nebandykite tos, kurios tikisi tobulo efekto po tekšt plekšt ir graži „technikos“ naudojimo, netiks La Mav BB ir nekantrioms bei baltaveidėms. Ir štai jums paaiškinimas, kodėl.

Mano pastebėjimai

lamav koliazas su

Kremo konsistencija labai panaši į natūralaus makiažo pagrindo konsistenciją – mažumėlę vaškinė, sunkoka, sprangi. Jokio bb kremams įprasto lengvumo, kremiškumo. Dėl šios priežasties ant veido tepasi sunkiai, jei oda prieš tai nebuvo gerai sudrėkinta ir paruošta. Tačiau ir ant „slidžios“ odos La Mav BB per daug neslysta. Jei galėčiau palyginti kulinariškai, tai kremas tepasi ne kaip karvės, o koks riešutų sviestas :).

Kol Lamavas geriasi į odą, praeina nemažai laiko, bet iki galo taip ir nesusigeria. Finale lieka jausmas, lyg ant veido būčiau gausiai uždėjusi sausos mineralinės pudros, tačiau odos netempia, neišsausina. Toks keistas dalykas – oda lyg ir blizga, bet palietus, jaučiasi matinė. Greičiausiai dėl to „kalti“ natūralūs mineralai. Ir, kas nėra labai patogu, šie ant šiltos odos greitai džiūsta. Tad kas mėgstate kremą ant veido „pasidėti“ taškelių dozėm, liksite nepatenkintos, kad paskiausiai išskirstomas kremo lopinėlis visai nenori skirstytis ir paklusniai grimzti į odą.

Kremo atspalvis taip pat gali daug kam užkliūti. Jis yra tamsokas, sakyčiau beige ar sand tono, todėl tikrai netiks porceliano odos turėtojoms. Visgi La Mav gimtinė yra saulėtoji Australija. Pagal ten gyvenančių moterų įdegio lygį kremas, tikiu, yra šviesus, tačiau tik ne mums, lietuvaitėms.

Kitas dalykas – per silpnas gebėjimas prisitaikyti prie veido odos tono. Na taip, jei kremas bus užteptas ant vienu tonu šviesesnės odos, plonu sluoksniu, tada, tikiu, darnus susiliejimas įvyks, bet jei oda šviesesnė dviem tonais, ir jūs bandysite ką nors paslėpti, bus matyti ne tik kremo tamsumas, bet ir kaukės efektas.

Ir paskutinis pastebėjimas – menkas maskavimas. Bet, merginos, nesipiktinkim. Maskuoti turi maskuokliai, o bb kremai skirti suvienodinti veido odos spalvą ir daryti kitus puikius dalykus.

Kam La Mav BB patiks?

Įdegusioms, turinčioms laiko prie veidrodžio, netinginčioms ieškoti ir atrasti sau geriausiai veikiantį kremo padengimo būdą, nekategoriškoms, nebijančioms naujovių ir nesusivaržiusių savo pačių susikurtais stereotipais, vertinančioms sudėtį iš gamtos ir suprantančioms, kas yra natūrali kosmetika :)

Ar patiko man?

Nepaisant sudėtingo kremo paskirstymo ant odos (tam reikia atidumo, kruopštumo ir laiko), kol kas dar netinkančio atspalvio (tai laikina), blizgaus efekto (teks pirkti ir pradėti naudoti birią pudrą) ir finale pernelyg išsiplėtusių veido porų (manau, tai nepakeičiama), La Mav BB kremo visiškai nenurašau. Taip, kitoniškų dalykų kartais bijau, dažnai pasiduodu stereotipiniam vertinimui, bet jau gerai žinau, kas yra natūrali kosmetika ir ko iš jos tikėtis/nesitikėti.

Vertinu Lamavą už puikią sudėtį, ekologiją ir paskatinimą išsilaisvinti iš savo susikurtų kosmetikos stereotipų. La Mav BB kremas kitoks, neįprastas, nepriprastas. Bet tikiu, kad jo pliusai pradžiugins mane su laiku (žiūrėti į „ką sako gamintojas“).

„Pora žodžių ir gana“ reziumė

La Mav yra išskirtinė, prabangi australiška ekokosmetika, tad ir jų bb kremas ne šiaip sau koks eilinis, o charakterį turintis, kantraus jaukinimosi reikalaujantis produktas. Kas mylite save ir galite sau leisti eksperimantuoti bei ieškoti, o ir nesate naujokė natūralioje kosmetikoje, sakau jums – pirmyn! Gal tai jūsų svajonių BB kremas. O visoms kitoms linkiu nebijoti bandyti, ieškoti ir nevertinti žuvies pagal jos gebėjimą skraidyti.

Iki ir būkim įdegusios!

Monika

Jums dar patiks

2 komentarai