Lipnia juosta virtęs veidas

Uoga Uoga Pasiutę riešutai

Vakar prie mano veido galėjai priklijuoti dantų šepetėlį, kamštelį nuo kremo ir, matyt, dar daug kitų, vonioje randamų dalykų. Po visiškai įprastos veido procedūros, pasijutau lyg lipni juostelė, gaudyti musėms. Liečiau savo neįmanomai lipšnius skruostus ir nesupratau, kas įvyko. O naudojau tik Uogų uogų šveitiklį „Pasiutę riešutai“.

„Pasiutusius riešutus“ pažįstu nuo jų gimimo. Naudojau juos dar tada, kai indelis buvo plastmasinis ir neatsargiai atsukus, išsibarstydavo pusė jo turinio. Kai vienos merginos šį nepatogumą peikė, aš nesiskundžiau ir tyliai sau džiaugiausi atradusi švelnų, bet veiksmingą ir mano odai labai tinkantį šveitiklį. Mylėjau „Pasiutusius riešutus“ už jų paprastumą, natūralumą ir mielą, glotnų veidą po prausimosi. Kars nuo karto Uogų šveitiklio susimaišydavau pati, nes nesudėtingas ir visus reikiamus produktus dažniausiai turiu virtuvėje. Bet paskutinis butelaitis mane nustebino.

Uoga uoga savo „Pasiutusius riešutus“ prieš kurį laiką patobulino. Supylė į daug patogesnį stiklinį buteliuką, atėmė anksčiau priskirtą šveitiklio-kaukės funkciją (nors aš ir toliau jį naudodavau ir kaip kaukę veidui) ir į sudėtį įmaišė maltų saulėgrąžų. Iki tol buvęs sausas produktas (baltasis molis, maltos avižos, malti migdolai ir cinamonas), prisijungus saulėgrąžoms, įgavo daugiau gyvybės, šiurkštumo ir riebumo. Bet kodėl kosmetikos kūrėjos nepagalvojo apie trumpą sėmkių galiojimo trukmę? Papildomo koncervanto sudėtyje neatsirado, o poros kartų buteliuko atsukimo ir lygiai tiek pat kartų priemonės panaudojimo užteko, kad saulėgrąžos, gavusios oro, imtų ir sugestų :(

Taigi nusipraususi „Pasiutusiais riešutais“ likau nemaloniai, tiesiog neįmanomai nelogiškai lipniu veidu. Dar kartelį patikrinau galiojimo laiką. Jis nurodytas iki 2017 05 mėn. Visad buvęs sandariai uždarytas, nesupelijęs ir panaudotas vos porą kartų. Tačiau prausiklis buvo įgavęs pastovėjusio aliejaus kvapą. Į jį prieš prausiantis kažkodėl neatkreipiau didelio dėmesio. O, panašu, reikėjo.

Dabar, štai, turiu puspilnį butelaitį ir nežinau, ką su juo veikti. Rašyti Uogoms Uogoms? Eiti ieškoti teisybės į jų salelę Oze? Ar tiesiog pačiai susimaišyti atitikmenį, o originalą pilti lauk? Bet kokiu atveju gaila gero produkto. Ir tikiu, kad tik vienas čia toks niekam tikęs pasitaikė. Mielai bandysiu dar :)

Monika

 

Jums dar patiks

2 komentarai

  1. Oho, dar ir taip būna. Šiaip, manau, turi teisę keliauti į salelę ir prašyti kompensacijos ar naujo produkto, nes čia kaip ir brokas, jei likus daugiau nei pusei metų iki galiojimo galo taip sugedo. Nors aišku nemalonu :/

    P.S. kaip visuomet – puikiai parašyta!

  2. Nekokybišką produktą Uogos VISADA pakeičia :)
    Būtinai eikite į salelę ir paaiškinkite, kas nutiko!