Labai neblogi Benecos lūpdažiai

PicMonkey-2BCollage11
Nesu didelė dekoratyvinės kosmetikos mėgėja. Man didesnį džiaugesį kelia natūralaus muilo gabalėlis ar kokia super duper veido kaukė, kurią galima ir suvalgyti. Dar labai džiaugiuosi pražydusiais jazminais…

Visgi kartais „dresskodas“ įpareigoja pasidažyti ir tuomet tiesiog vazelinas ar natūraliai įraudę skruostukai nebetinka. Kad jau visai nebeturėjau kuo nusipiešti lūpų (Uoga uoga blizgis pasibaigė galioti, o UNE tamsios slyvos spalvos lūpų dažai, artėjant pavasariui, pasirodė pernelyg žiemiški), ėmiau ir užsisakiau šiek tiek šviežumos iš Benecos.
Jau esu turėjusi šios firmos blakstienų tušą, kuris nepadarė didelio įspūdžio, o be to, graužė akis, tačiau internetiniai komentarai padrąsino išbandyti jų kosmetiką lūpoms. Visos kaip susisitarę tvirtino, kad būtent Benecos lūpų dažai savo konsistencija, pigmentacija ir „dėvėjimusi“ labiausiai atitinka įprastus sinteninius lūpdažius. O mes juk to ir siekiam, ar ne? Kiek įmanoma natūralaus produkto, kuris darytų tokius pat stebuklus, kaip ir sintetiniai :)
Pirkau du: lūpų blizgį „Flamingo“ ir lūpų dažus „Marry me“. Vadovavausi „pirk katę maiše“ principu, nes spalvos virtualybėje gali gerokai skirtis nuo įsivaizdavimo realybėje. Tam visiškai nusiteikusi, bedžiau pirštu į labiausiai patikusias internetines spalvas ir laukiau, kas bus. Turiu pripažinti, kad atėjus siuntiniui, spalvomis likau visai patenkinta :)

Kaip jau sakiau, internete spalvą pamatyti labai sunku. Viskas priklauso nuo kompiuterio ekrano, dienos šviesos ir apskritai, jūsų pačių regos galimybių (ar atsimenate tą variantą su balta ir auksine arba mėlyna ir juoda suknele? – tai čia panašiai :)

Internetiniame puslapyje mano blizgesys ir lūpdažis atrodė taip:
Realybėjė spalvos atrodo taip:

 

1. Be nieko
2. Su blizgesiu „Flamingas“
3. Su lūpų dažais „Marry me“
Flamingo blizgio tikėjausi labiau flaminginio, t.y. labiau rožinės-persikinės spalvos. Internetinėje nuotraukoje blizgesio spalva turi oranžinį atspalvį, realiai buteliuko turinys rodosi turintis švelnų vyšninį toną. Štai ir plona riba. Tikiesi šilto tono, o gauni šaltą. Visgi užtepus priemonę ant lūpų, šios spalva tampa neautrali, vos vos ryškenė už natūralią lūpų spalvą. Še tau kad nori :) Bet aš nieko prieš. Dienai toks blizgesys – pats tas.
Reali lūpdažio „Mary me“ spalva beveik atitinka virtualiąją. Tik pastarojoje nesimato lengvo auksinio perlamutro priedo. Aš, aišku, esu labiau už grynas spalvas ir tas šimeriukas iš pradžių mane truputį suglumino, bet man, panašu, kad tinka. Atkreipsiu dėmesį, kad internetinėje nuotraukoje lūpdažis atrodo skaistaus vyno raudonumo, mano webcamo nuotraukoje – braškinis, o iš tikro yra tamsios braškės su aukseliu. Ir vėl rebusas, ar ne? :) Taigi, su spalvomis, jų neišbandžius gyvai, slidus reikalas, bet perkant internetu ir tam nusiteikus, viskas atleidžiama ;)
Ar jūs perkate spakvotąją kosmetiką internetu? Ar teko kada nors sulaukti visiškai priešingos spalvos, nei įsivaizdavote? :) Pasisakykit, lauksiu komentaruose ;)
Monika

Jums dar patiks

4 komentarai

  1. „Flamingo“ atrodo nuostabiai :) Internetu makiažo priemones perku ir būna visokiausių dalykų: ne toks spalos intensyvumas, ne toks atspalvis, ne toks tonas. Užtat dabar padirbėju papildomai ir kiek įmanoma, išnaršau žmonių padarytas realias nuotraukas, ar tai būtų lūpų dažai, ar nagų lakas. Pastarieji irgi linkę krėsti pokštus.

  2. Ačiū :) Savaitgalį pasidarysiu tinkamą fotosesiją ir pakeisiu nuotraukas, kad būtų aiškiau, kiek įmanoma :) O ką darai su tom "ne tom" spalvom? Pasilieki? Atiduodi kam nors? :)

  3. Laimės dalykas tos spalvos, vienaip atrodo ryte, kitaip vakare. Vienaip prisimerkus, kitaip – plačiai atvėrus akis.
    Iš dekoratyvinės kosmetikos internetu perku tik blakstienų tušą ar pravestuką – internete pasitikiu tik juoda spalva :)