Benecos natural maximum volume

benecos blakstienų tušas

Įsigijau šį blakstienų tušą dėl gerų rekomendacijų internete ir salyginai mažos kainos (35 lt), plius tušo reikėjo greitai, todėl po darbo, be didesnių paieškų ekologiškose parduotuvėse, skubėjau jo nusipirkti į Camelios vaistinę. Tai mano pirmasis ekologiškas tušas. Iki tol blakstienas karts nuo karto padažydavau Maybelline tušais.

Dar prieš perkant mane neraminmo sudėtyje (netgi antroje viso sąrašo vietoje) įrašytas „alkohol“. Vadinasi, šis tušas padarytas vandens ir alkoholio pagrindu. Negerai. Bet nusprendžiau pabandyti.

Tušas ant blakstienų tepėsi pakankamai lengvai, nors šepetėlyje jo buvo prisikaupę per daug (taip dažniausiai būna su visais naujais ir dar nespėjusiais „padžiūti“ tušais, tad tiek to). Blakstienas tikrai pastorino ir pailgino. Tačiau dienos eigoje, visai atsitiktinai žvilgtelėjusi į veidrodį, nustebau. Tušas buvo nubėgęs, lyg bučiau verkusi! Neverkiau. Panašu, kad mano akių vokai šiai priemonei yra per riebūs. Negana to, kad po akimis juodavo tušo nuobėgos, pačios blakstienos atrodė labai netvarkingai – su daug tušo trupinių tarp jų. Žemiau esančioje nuotraukoje nutekėjusį juodumą jau buvau nuvaliusi, kai nusprendžiau nusifotografuoti :)

Vakare, prausiantis duše, tušo šiek tiek pateko į akis. Griaužė neišpasakytai!

Taigi mano verdiktas:
+ Tušas natūralus, o tai geriau, nei cheminis
+ Jis tikrai storina ir ilgina blakstienas, kaip rašoma ant pakuotės
+ Pigesnis, nei kiti natūralūs tušai
Nuteka ir nutrupa jau po kelių valandų dėvėjimo (o gal tai tik dėl to, kad vokų oda riebi)
Graužia akis, kai šis į jas patenka

Nors pliusų daugiau, nei minusų, bet mano nuomone, minusai svaresni. Todėl galutinis verdiktas: NUTEISTA

 

O kokius tušus naudojate jūs? Ką galėtumėte rekomenduoti? :)

 
Monika

Jums dar patiks

2 komentarai

  1. Gaila, bet dar nepavyko rasti natūlaus ir labai patikusio tušo :) Šiuo metu turiu Essential Care, kuris nesueina į gumuliukus ir atrodo labai natūraliai, bet mano skoniui suteikia per mažai efekto, t.y. storinimo, ilginimo, juodumo :)

  2. Sveikos, merginos,

    Jautriai odai, kaip įsitikinau pati, gan priimtinas Max Factor smooth efect makiažo pagrindas. Jis lengvas, gerai maskuoja, neužkemša porų.

    Lieka tik atspalvį pasirinkti: 55 šviesesnis, o 60 jau įdegęs, čia ieškant aukso vidurio. Miegojau netgi kažkada, ir ryte visai nieko :), nei veidas patinęs, nei išbertas.
    Žinoma, nepiktnaudžiaukit. O kiti va sunkiai tinka man…

    O blakstienų tušas labai tiko Lumene sensitive.