Burt’s bees spalvoti lūpų balzamai

1479749263813

Lūpų priežiūros priemonės – mano mėgstamiausios. Taip, kaip daugelis merginų neapseina be blakstienų tušo, aš greičiausiai neapseičiau be lūpų balzamo. Ypač besikeičiant orams, kada lūpos ima šerpetoti, sausėti ir nebebūna tokios kissable. Kadangi mano lūpos plonos, o visuomenė sako, kad putlios lūpos yra gražiausios, visada nesąmoningai bandau jas vizualiai padidinti. Tam pasiekti natūraliausias ir paprasčiausias būdas yra plonas vazelino sluoksnis, kurio blizgumas puikiai apgauna. Beje, lūpų balzamas yra mano vienintelė privalu turėti visada kosmetikos priemonė.

Iki šiol naudojau bespalvius balzamus, bet šiam šaltajam sezonui susigundžiau įsigyti ką nors charakteringesnio. Į mano akiratį jau seniai buvo pakliuvę amerikietiški Burt’s bees tinted lip balzamai, bet jų įsigyti vis neprisiruošdavau, nes: Kas ten sakė, kad internetu pirkti yra patogiausia? Ot ir ne. Perkant šviesolaidiniais kanalais, tenka ilgai laukti siuntinio, po to reikia eiti į paštą, nes paštininkas pašto dėžute nebepasitiki, kainuoja ir atsiuntimas ir apskritai, vieną balzamą siųsti kažkaip nepatogu, todėl krepšelyje atsiduria dar ir kitų nelabai reikalingų kosmetikos prekių.

Visgi Burt’s bees balzamams prisiruošiau ir jie atkeliavo. Kita istorijos dalis byloja, jog iš viso siunčiausi keturis bazamus, diejuose skirtinguose siuntinukuose, tačiau atėjo tik vienas. Kitas siuntinukas, o tiksliau vokas, atkeliavo tusčias. Greičiausiai pirmą kartą gyvenime buvau apvogta arba, žinoma, Amazonas pamiršo įdėti prekę, prieš užklijuojant voką… Man labiau patinka detektyvinė istorijos dalis ir mintis, kad dabar koks nors ilgapirštis vaikėzas kruopščiai prisižiūri savo lūpas :)

Štai taip gražiai supakuoti „Hibiscus“ ir „Red Dhalia“ lūpų balzamai

Siuntinio laukiau nekantraudama. Belaukdama perskaičiau visas neskaitytas šių balzamų recenzijas, išžiūrėjau visus video blogus su balzamų apžvalgom ir tikrai tikėjausi iš Amerikos atkeliaujančio stebuklo, tačiau… Dideli mano lūkesčiai liko nepatenkinti.

Tikriausiai kalta esu aš pati, įsivaizdavusi kažin ką, o čia juk paprasčiausi lūpų balzamai su šiek tiek spalvos. Pirmiausia, kilo įtarimas, kad mano Burtso bičių vazelinai yra truputį senstelėję. Neturiu pretenzijų produkto konsistencijai, tačiau jo kvapas nepadarė įspūdžio. Kažko trūko, gal dvasios? Žinot, pradžioje kosmetikos priemonės būna labai gyvos, bet einant galiojimo laikui į pabaigą, ta gyvybės dvasia kažkur prapuola. Labai jau filosofiškai, bet man taip atrodo :)

 

Antriausiai, tikėjausi daugiau spalvos. Vėlgi, greičiausiai čia mano kaltė, jog neskiriu lūpdažio nuo vazelino, bet kam tada kurti 6 skirtingus atspalvius, jei spalva beveik nesiskiria? Ir trečiausia, neskaitant gražaus Burt’s bees pavadinimo ir puikios gamintojo filosofijos, įsitikinau, kad produktas iš už jūrų marių yra ne būtinai geresnis, nei vietinis.

Spėkit, kuris Hibiscus, o kuris Red Dhalia? :) Aš irgi dabar jau nežinau

 

Taigi reziumuojant savąjį verdiktą:
+ Burt’s bees balzama yra 100% natūralūs ir tai yra labai žavu :)
+ Produkto pagrindą sudaro tvirtas bičių vaškas, kuris priešingai nei maišytas aliejus, ant lūpų laikosi daug tvirčiau ir ilgiau
+ Balzamai pagyvina lūpų spalvą ir ne tokia akyla akis, pavyzdžiui, vyro, tikrai gali pagalvoti, kad lūpos yra rausvos natūraliai ;)
Burt’s bees balzamai nėra stebuklingi. Visgi, kam pirkti prekę iš už jūrų marių (Amerikos), jei labai panašią galima nusipirkti lietuvišką, pagamintą iš lietuviškų priemonių už daug daug pigiau
Perkant internetu yra didelė tikimybė sulaukti ne pirmos jaunystės produkto, net jeigu tas internetas yra gerai žinomas Amazon.co.uk

Daugiau pliusų ir minusių nesugalvoju. Taigi smagu, Burt’s bees balzamai lieka IŠTEISINTI :)

Šiam kartui tiek, likit gražios!
Monika

Jums dar patiks

Komentarų: 1

  1. Mane kiek erzina tas Burts bees balzamu vaskinis riebumas… Bet, karts nuo karto ranka pati tiesiasi isideti ji i krepseli :)