Pirmas kartas pas dantų higienistą

Dantys

Šypsena, kaip ir plaukai bei graži, sveika oda, yra pačios didžiausios merginos puošmenos. Mano nuomone. Nei storais plaukais, nei aksomine oda pasidžiaugt negaliu, todėl džiaugiuosi savo šypsena. Kas belieka… :) Mano dantukai nėra patys stipriausi, bet po ilgų metų kabių nešiojimo, bent jau sustoję į vietas. Visai džiaugiuosi ir natūralia savo dantų spalva. Vasarą, kada oda truputį daugiau įrusta, netgi sulaukiu klausimų, kaip prižiūriu dantis, kad jie tokie neblogi :)

Tiesą pasakius, niekaip aš per daug jų neprižiūriu. Naudoju įprastą dantų pastą, valausi įprastu šepėteliu ir viskas. Niekada nesu balinusi chemiškai (neskaitant poros bandymų soda ir aktyvuota anglimi), bet štai vakar sugalvojau, kad reikia pasidaryti higieninį dantukų nuvalymą.

Procedūra kiek nemaloni, nes higienistė darbuojasi su į gražtą panašiu prietaisėliu. Jis, aišku, skleidžia nemalonius garsus ir, kai prisiliečia prie jautresnės danties vietos, nemaloniai nudelgia. Panašu, kad tai nelabai patinka ir dantenoms, nes skalaujant burną po pirmos procedūros, vandenėlis buvo rausvas… Po gremžimo ir gramdymo darbų, higienistė dantukus nupoliravo, vėliau nupurškė sodos tirpalu. Po daugiau nei valandą trukusios procedūros jutausi taip, lyg būčiau labai kruošpčiai ir labai brangiai išsivaliusi dantis :)) Dantys nei pabaltėjo, nei kažkaip kitaip vizualiai pasikeitė, bet apturėti naują patirtį buvo visai įdomu. Nežinau, ar dar kada ten eisiu. Dantukus išsivalyti galima ir pigiau ;)

Taigi mano verdiktas:
+ Malonus švaros pojūtis burnoje po procedūros
Visgi brangu
Procedūra ne iš maloniųjų
Nematyti akivaizdžių vizualių pokyčių.
Galutinis įvertinimas:
greičiausiai antrą kartą į higienisto kėdę nesėsiu.

Monika

Jums dar patiks

2 komentarai

  1. Aš turbūt esų iš tų keistų žmonių, kuriems patinka lankytis pas stomatologus. Skamba gal ir nelabai įtikinančiai, bet kiek man visokių procedūrų yra darę: pradedant plokštelių dėjimu, baigiant elementariu plombavimu, niekada neprašiau nuskausminamųjų ir man tas skausmas yra savotiškai malonus.
    Teko darytis burnos higieną du kartus, nes labai nemėgstu, kai su liežuviu galiu jausti apnašas ant vidinės dantų pusės. Tai darausi tik dėl to, kad nušveisti, nupoliruoti dantis, tačiau, kaip ir jūs sakėte, jausmas toks, kad tiesiog labai labai gerai išsivalėte dantis. O procedūra dar ir brangi…