Aromatingas kavos šveitiklis atpalaiduojantiems pojūčiams

Penktadienio vakaras, Jamie Cullum draugija, gardus kavos aromatas ant kūno. Kaip dažnai mėgaujatės šiuo gėrimu? Kiekvieną rytą? Visą dieną: du-tris kartus-penkis? Kartais pagalvoju, ar dar užuodžia kavos kvapą tie, kurie jį uodžia nuolatos? Ar dar moka kavos megėjai ja žavėtis vis iš naujo?

Kavos beveik negeriu. Man tai – gėrimas labai retam pasimėgavimui. Nežinau kodėl, bet neįpratau jos gerti taip stipriai, kaip geria prisiekę jos mylėtojai. Bet gal ir gerai, kas per daug, tas nesveika. Tiesa, anksčiau kava ir cigaretės man atrodė labai impozantiškas, truputį bohemiškas derinys, tačiau niekada to nemėgdžiojau. Iki šiol nerūkau, bet kavą labai mėgstu. Ant kūno.

Beveik užhipnotizuota ir vis dar jausdama nepaprastą atsipalaidavimą po kavos procedūros, noriu pasidalinti paprastu, bet beveik užburiančiu kavos prausiklio-šveitiklio-kūno švelnintojo-jaunintojo receptu.

Genealu tai, kas paprasta. Ir štai jums pati paprasčiausia-prabangiausia SPA procedūra, už kokius 50 centų:

1. Bet koks mėgstamas aliejus. Aš naudojau makadamijos, nes kokosų aliejus buvo sustingęs ir aš nenorėjau laukti, kol šis sušils, todėl griebiau kurį laiką pamirštą riešutukų aliejų,
2. Šviežiai maltos kavos pupelės. Žinoma, tiks ir iš anksto sumalta kava, netgi kavos tirščiai, bet šie turi būti šviežūs, ką tik išgerto gėrimo. Tačiau atsiminkim, kad ruošiamės prabangiai procedūrai, todėl nepagailėkit šviežios, vis dar aromatingos kavos. Mes norim, kad visi dalykai, kurie yra kavoje, niekur nebūtų dingę.

Kava savyje turi daug natūralaus aliejaus, todėl turint normalią kūno odą pridėtinio aliejaus galima ir nemaišyti. Užteks paprasto vandens, nes po procedūros oda vis tiek jausis taip, lyg ką tik sudrėkinta-pamaitinta lengvu losjonu. Aš papildomą aliejų visada maišau, nes turiu pakankamai sausas blauzdas, be to, labai patinka riebesnė odos būsena.

Visam kūnu įtrinti man užtenka dviejų valgomų šaukštų kavos ir tiek pat aliejaus.

Tokį mišinį galima palikti dešimčiai minučių pastovėti, kad maltos kavos trupinukai truputį pabrinktų. Prieš procedūrą kūną užtenka sušildyti šiltesniu vandeniu, kad atsivertų poros ir  per daug nelaukus, įtrinti kavos ir aliejaus mišinį. Tai rekomenduoju daryti lėtai, uodžiant besiskleidžiantį nuostabų aromatą. Nepalikite nei vienos kūno vietos nenušveistos. Ypač malonu šveisti pėdas ir delnus. Taip suaktyvėja poodinė kraujotaka, išjudinami visi užmigę kūno taškai, kartu su vandens garais daugiau įkvepiama kavos aromato. Nuostabu. Ir dar, neskubėkite nusiprausti –  pasimėgaukite ;)

Ši SPA procedūra tinka celiulito, strijų bei odos senėjimo prevencijai, negyvų odos ląstelių pašalinimui, kraujotakos suaktyvinimui. Taip pat – pakelti nuotaikai, deginti riebalus, palaikyti imunitetui.

Žavingo jums savaitgalio!
Monika

Jums dar patiks