SANTE mini makes mega lashes tušas

Sante mini makes mega lashes

Sveikos,

Turiu senų naujienų. Jau kuris laikas (~3 mėnesius) naudoju Sante Mini Makes Mega Lashes blakstienų tušą ir turiu pasakyti, kad mano jausmai jam tokie…apie nieką. Visgi skirtis kaip ir nesinori, tai nežinau. Gal visgi patinka?… Bet ta sudėtis mane kirbina. Na taip, greičiausiai antrą kartą nepirkčiau. O gal pirkčiau, jei kas nors lieptų rinktis tarp blakstienų dažymo natūralia anglimi, nedraugiško maybelino ir labiau draugiško santes. Žodžiu, panašiai, kaip meilė iš išskaičiavimo. Pigus, tai ir gerai (6,49 eur Ecco-verde.com), bet tyros abipusės meilės maža.

Mini makes mega įsigyjau po to, kai Kalėdų proga gavau išsvajotą Dr. Hauschka tušą, bet… ne tą. Sesuo padovanojo tą kuklųjį, nedaranti didelio efekto, tik gražiai atskiriantį ir pajuodinantį blakstienas. Džiaugiausi ir juo, bet truputį pasiilgusi „dramos“ savo kukliame žvilgsnyje, o ir paskatinta apsipirkti Ecco-verde internetinėje parduotuvėje, nusprendžiau pabandyti Sante. Pirmą kartą.

Apskritai Sante kosmetika didelės laimės man niekada nesuteikė, tačiau prie jos grįžtu vėl ir vėl dėl dviejų didelių pliusų:  ekonomijos ir saugumo (visgi nuodugniai išanalizavus jo sudėtį likau nepatenkinta keliais dalykais..). Sakyčiau, Sante labiausiai tinkama tada, kai reikia kažko basic, nesitikint super gebėjimų. Bet grįžkim prie tušo.

Tada iš parduotuvės pirkau du tušus: vieną – sau, o kitą – mamai. Leidau jai išsirinkti, padariusi vizualią prezentaciją. Ant vienos akies blasktienų užtepiau Ecco-Verde best sellerį Avril Volume Mascara, o ant kitos Mini Makes Mega. Mama pastebėjo skirtumą, tad pasirinko „kuklesnį“ variantą – Avril. Seserys (turiu dvi) irgi patvirtino, kad Sante tušas šiek tiek labiau pailgina ir pastorina mano tiesias, niekuo neįpatingas lietuvaitiškas blakstienas. Tad abi likom patenkintos.

Tikrieji Sante Mini Makes Mega sugebėjimai

Pradėkim nuo to, kad tušas kvepia vaniliniu Baileys likeriu :) Arba Vana Tallinn. Arba mano močiutės kadais labai mėgtu gaminti „Širšių medumi“. Kodėl? Nes dvelkia vanile ir alkoholiu. Man patinka :)) Ant blakstienų tepasi gan gausiai dėl silikoninio šepetėlio. Šitokius ne itin mėgstu, nes dažydamąsi visad išsiteplioju. Nors, turint tokias retas blakstienas, kaip mano, nuo išsitepliojimų neapsaugo net ir patys geriausi tradiciniai šepetėliai ;)

Per dieną Mini Makes Mega dėvisi pakankamai patvariai. Žemiau esanti nuotrauka ir mano blizganti oda išduoda tikrąją situaciją. Tiesa, didelis pliusas, kad mano riebūs vokai praktiškai nereaguoja su tušu. Juodų nubėgimų ar „padūmavimų“ ant apatinio voko dienos eigoje nepastebėjau. Tačiau mažyčių taškelių/gumulėlių išvengti nepavyksta. Kažkodėl tiems ekonominės klasės tušams nepavyksta būti elastingesniems.

cof

pixlr_20180613082707073

Nežinau, ar tai tušo galioje ar veikia kiti veiksniai, bet pastebėjau, kad nusivalant akis, ant vatos padelių nelieka blasktienų, kas nutikdavo ilgiau panaudojus Dr. Hauschką! O gal apskritai panaudojus bet kokį tušą ILGAI. Nežinau, gal silpnosios blakstienos kažkuriuo momentu visos iškrito ir dabar liko tik ištvermingiausios, nes Sante pagal sudėtį tikrai nėra ypatingai švelnus. Antroje vietoje – mane erzinantis alkoholis ir vos penki blakstienas puoselėjantys aliejai/vaškai Apžvelkim visą sudėtį.

Vanduo, denatūruotas alkoholis (tirpiklis, kuris mažina klampumą, pasižymi sutraukiamuoju, antibakteriniu poveikiu, tačiau nėra saugus. Dirgina, sausina. Ilgai naudojamas sukelia apoptozę, ląstelių mirtį), sorbitolis (saugus drėkiklis, kondicionierius), silicio dioksidas (saugus mineralas, absorbentas), stearino rūgštis (saugus emulsijos stabilizatorius, minkštiklis), migdolų aliejus, ricinos aliejus, vaisių žievelių vaškas, galactoarabinan + pullulan (saugūs plėvelės formatoriai), arginine ferulate (saugus kondicionierius), beržo tošies/lapų ekstraktas, potassium cetyl fosfatas (saugus emulsiklis)akacijos derva (vidutiniškai saugus drėkiklis, formuoja plėvelę), hectoritas (saugus molio mineralas), trehalozė (augalinis cukrus. saugus drėkiklis), cetearilo alkoholis (saugus minkštiklis, emulsiklis), cetearilo gliukozidas (saugus emulsiklis), ksantano derva (saugus emulsiklis, rišiklis, klampumo reguliavimo medžiaga), glicerinas (saugus/naudingas drėkliklis), vitaminas E (vidutinio saugumo, mat pasitaiko priemaišų. Antioksidantas), saulėgrąžų aliejus, hidrinti alyvpalmių aliejaus gliceridai (saugus minkštiklis, bet neetiškas dėl masiškai kertamų palmių plantacijų aliejaus gavybai:( ) Baileys skonio kvepalai :), geležies oksidas (saugus pigmentas).

Ką sako gamintojai?

O jie kažkokie neiškalbūs :D vertimas iš anglų kalbos:

„Kondicionuoja ir stiprina blakstienas, kuopščiai padengia blakstienas, patogu naudoti, veganiškas.

Maži šepetėlio šereliai geba nudažyti net pačias mažiausias blakstienas, kad jos taptų pilnesnės, ilgesnės. Argininas (kuris sudėtyje yra vienuoliktoje vietoje), turintis kondicionuojančių ir stiprinančių galių, kiekvieną nudažytą blakstieną išlaiko lanksčią. Patikrintas oftalmologų. Nedirgina jautrių akių ir akių, su lęšiais.“

Sutinku. Nemeluoja. Gal tik dėl veganiškumo sudvejočiau, žinant kaip iš bado miršta vargšai orangutangai, netekę savo natūralių gyvenamųjų vietų, po to, kai blogieji žmonės iškerta palmes, aliejaus gavybai :(

Galutinis mano verdiktas

Pigus, iš esmės neblogai veikiantis, blakstienas storinantis ir ilginantis tušas. Kabinėčiausi prie alkoholio sudėtyje, bet kad retai pasitaiko natūralių tušų be šio ingrediento. Kol kas nekartočiau, tačiau nenurašau prie blogiausių tušų. Sakyčiau, vidutinis, į tą neblogąją pusę. Kvepia skaniai :)) Tinka riebių akių vokų savininkėms.

P.s. Kaip manote, gal man vertėtų pabandyti blakstienų laminavimą? Gal užriestos blakstienos pridėtų žavesio? :))

Jums dar patiks

Komentarų: 1