Smagiausias vasaros pirkinys

Tarte amazonian butter lūpų  dažai

Ruduo atėjo ir viskas. Lauktas ar nelauktas – vis tiek atėjo. Ir nors sinoptikai pranašauja vasariškus orus visą rugsėjį, man jau truputį norisi glostyti naujų kolekcijų paltukus, matuotis aulinukus, dairytis didelio skėčio ir raudonų botų. Nežinau, greičiausiai jau išaugau iš vasaros absoliutinimo. Man tikrai nuoširdžiai patinka visi keturi metų laikai. Kaip gerai, kad juos turim!

O kol kas, spiginant kaitriai ir visai nerudeniškai saulei, noriu pasidalinti savo ko gero smagiausiu vasaros pirkiniu – amerikietškais lūpų dažais-sviestais, iš firmos, labai pyragišku pavadinimu.

Tarte Amazonian Butter lūpų dažai

pink peony, plumy rose tarte

Mano kosmetinėje Tarte lūpų sviestai atsirado visai neplanuotai. Tiesa, seniai juos buvau pastebėjusi užsienio blogerių apžvalgose, bet kadangi tai amerikietiška kosmetika, jos parsisiųsti nesigundžiau, dėl didelių pašto mokesčių. Bet o laimingas atsitiktinume (!) netyčia pasitaikė keleivis iš JAV grįžtantis namo, kuris pasisiūlė parvežti porą šių įsimylėti vertų lūpdažių. Ir štai, Pink peony ir Plummy rose lūpų dažai jau kuris laikas mano kosmetinėje.

Esu griežtos nuomonės apie užjūrio gėrybes, kurios dėl muitų ar pašto paslaugų tampa dvigubai brangesnės. Tikiu, kad alternatyvų čia, Lietuvoje, ar, blogiausiu atveju Europoje, galima rasti be didelio vargo, todėl nėra ko žvalgytis į visokias Amerikas bei kitus pasaulius ir mokėti neprotingus pinigus. Bet emocijos kartais nugali protą ir nieko negali sau padaryti (ir nenori) :) Ypač, kai artėja gimtadienis ir įsivaizduoji, kad dabar tai jau viską gali sau leisti…

Apie Tarte kosmetiką

Ši kompanija savo kosmetiką vadina „high-performance naturals, [which are] eco-friendly and cruelty-free“ (aukštos kokybės natūrali, eko bei netestuota su gyvūnais kosmetika). Joje nėra parabenų, mineralinio arba sintetinio aliejaus, ftalatų, triklosano, sodium lauryl sulfatų ir net gluteno. Puiku! Bet dar puikiau yra pačios kosmetikos dizainas. Ir tai yra mano silpnybė- pripažįstu!

Visi Tarte (pranc. tarte – pyragas) kosmetikos produktai įpakuoti kaip gardžiausi desertai. Buteliukų ir dėžučių spalvos, formos, ornamentai – viskas tiesiog nuginkluoja skoningo dizaino mylėtoją. Atsiprašau, bet mane ne tik nuginklavo, bet ir truputį hipnotizavo. Noriu turėti VISKĄ iš TARTE! Suauk, Monika.

Tarte kolekcija

Žiūrėdama į šį paveikslėlį įsivaizduoju snobiškai prabangų Chanel ar kokį Dior lūpdažį, auksinėje pakuotėje ir galvoje ima rastis mintis: nežinau, kas turėtų nutikti, jog vietoj žavingojo ir dar saugaus Tarte išsirinkčiau klasikinį, bet nelabai draugišką Dior… Taigi mano meilę šiai nepasiekiamai kosmetikai jau išsiaiškinom.

Apie Tarte Amazonian Butter lūpų dažus

Kaip jau minėjau, iš aštuonių lūpų sviestų atspalvių išsirinkau du: Pink peony (pirmasis lūpdažis paveikslėlyje viršuje) ir Plummy rose. Šie lūpdažiai ne veltui vadinasi sviestais – ant lūpų pasidengia visai kaip pastarasis maisto produktas. Paviršiumi slysta lengvai, glotniai ir maloniai. Ant lūpų jaučiasi panašiai, kaip pasitepus balzamu, tik laikui bėgant į lūpas nesusigeria, kaip tą padaryti mėgsta pastarasis. Priešingai – išlieka labai netrumpai. Yra ir dar vienas šaunus, ypač vasariškas pliusas – mėtinis vėsinimo efektas :) Taigi ir patys lūpdažiai kvepia mėtom. O gal mentoliu, bet vis tiek labai kvepia!

Prie visos Tarte eko filosofijos prisideda ir pats lūpų sviestų įpakavimas. Jis – popierinis! Argi ne žavių žaislų įsigyjau?? :) O kalbant apie kainą – 17 dolerių vienas vienetas. Bet kadangi neturiu labai prabangių kosmetikos priemonių, kartais sau galima leisti…

tarte lūpų dažų pavyzdžiai

Geros nuotaikos ir gražių lūpų!

Monika

Jums dar patiks

4 komentarai

  1. „netyčia pasitaikė keleivis iš JAV grįžtantis namo,“ – liuks :D

    Nenori pasidalinti realiomis lūpdažių nuotraukomis? ;)

  2. Super viskas pavyko, ačiū :) Matosi, kad konsistencija turėtų būti labai smagi. Gražiausia man antra spalva :)