Sveiki ir tostas!

balionelis didesnis2

Sveiki atvykę į mano naujus, darželio mėtomis ir pozytyvia nuotaika kvepiančius namus :) Labai norėčiau jus pavaišinti arbata ir sausainiais, bet kadangi to padaryti negaliu, leiskite su Jumis pasidalinti šypsena, kuri nedingsta nuo pat pirmos šio įrašo raidės.  Smagu pagaliau čia rašyti, už ką labai dėkoju šio blogo vyr. statybininkui auksarankiui Eligijui.  Ačiū ir bučkis!

Naujieji „Nuo šiandien aš graži“ namai kūrėsi ilgokai. Eskizai, akvarelės, neapsiprendimai, nuomonių kaita, idėjų virtinė, kūrybinis procesas… Visokių dizainų pripiešėm, vėliau juos tobulinom, keitėm, kol gavosi tai, kas gavosi. Gal ir ne koja kojon su mada, bet paprastai, lengvai ir be didelių pretenzijų. Taigi dar kartelį: Sveiki atvykę! :)

Pokyčių laukiau jau seniai, nes jutau neišvengiamai kylantį norą plėsti „Nuo šiandien aš graži“ temų ratą. Natūrali kosmetika mane vis dar domina (apie ją rašysiu ir toliau) tačiau yra dar keletas dalykų, apie kuriuos noriu kalbėti ir kuriuos truputį užkabinau senajame savo bloge. Tai yra sveika gyvensena, sveika mityba, pozityvios mintys bei emocijos ir apskritai – Laimė.

Dešinėje sukūrėm tris stalčiukus, kuriuos pildysiu įrašais, atitinkančiais temą. Jeigu jus labiau domina kuri nors viena, spauskit ant stalčiuko ir galėsite skaityti tik tai temai priskirtus įrašus. O jeigu norite įrašus išskaidyti dar smulkiau, spauskite ant kairėje pusėje, prie įrašo pavadinimo, esančios kategorijos. Tada jus pasieks visi rašiniai, suskirstyti į potemes. Manau, nesudėtinga, ar ne?

Kitas svarbus dalykas: prisižadu blogo turinį atnaujinti bent kartą per savaitę. Vėliau, jei leis aplinkybės, rašysiu ir dažniau. Tad vaiduoliais „Nuo šiandien aš graži“ tikrai nebeužleisiu :)

Jeigu norite draugauti (o aš labai noriu draugauti su Jumis), spauskite ant facebook’o ženkliuko ir, atsidūrę blogo fb puslapyje, spustelkit LIKE. Taip nepraleisite naujų įrašų, o aš galėsiu jums parašyti „labas“ :) Spustelėję pinterest ženkliuką, nukeliausite į mano Pinterest paskyrą, kurioje renku sveikus receptus – gal kurį nors įkvėpsiu sveikesnei mitybai? Na o jeigu turėsite klausimų ar pageidavimų, visada galite tiesiog pakomentuoti po įrašu arba brūkštelti elektroninį laiškelį. Juos gauti irgi labai mėgstu!

Rodos, visą blogo naudojimosi instrukciją susakiau, tad dabar – tostas! „Nuo šiandien aš graži“ blogui linkiu būti skaitomam ir reikalingam, nuolat augti ir auginti savo skaitovų auditoriją, o jo autorei (o gal net ir autoriams ateityje) neišsisemti temose ir visada prisiminti, kad dalintis gražiais dalykais visada labai malonu! Beje, sveikinu su paskutine vasaros diena. Tikiuosi, nuo rudens turėsime daugiau laiko čia susitikti!

Iki kito įrašo!

Monika

 

 

Jums dar patiks