Tegyvuoja ruduo ir Inika makiažo pagrindas

inika truly organic liquid foundation

Sveikos!

Su pačiu gražiausiu rudeniu, gražiosios damos! Ar jau išpurenote savo kašmyrinius megztukus, nuglostėte vilnonius paltukus? Užsiprašėt močiučių naujų pūkuotų kojinių? :)

Jeigu ruduo būtų šviesesnis ir labiau saulėtas, būtų pats jaukiausias sezonas iš visų. Toks turtingas visko ir sodrus. Leidžiantis surimtėti ir jau šviežesnėmis galvomis bei lengvesniais kūnais imtis naujų darbų. O savaitgaliais giliau kvėpuoti pušynuose renkant kankorėžius, namie kepant cinamoninius obuolių pyragus, braidant po pievas, bandant neįkliūti vorams į pinkles… Rudenus reikia mylėti. Tad, vasara, viso gero. Tegyvuoja ruduo!

Inika, kaip Volvo

Jau senokai ruošiausi papasakoti apie vieną savo vasaros favoritų – Iniką skystą makiažo pagrindą, bet vis nesugalvojau, kaip noriu jį pristatyti. Blaškiausi tarp muilo burbulais sproginėjančios panegirikos ir pilkai sauso faktų išdėstymo. Bet čia greičiausiai ne dėl paties produkto, o svyruojančių mano nuotaikų. Pastaruoju metu niekaip neprabusdavo mano rašymo mūza, bet šiandien jau rašau.

Kas nesate girdėję apie Iniką, tai trumpai drūtai pristatau: vienas lyderiaujančių australiškos organiškos kosmetikos vardų, save pristatantis mažumėlę pižoniškai: „Numeris vienas“ šioje srityje. Gyvuoja jis jau apvalius 10 metų ir gamina sertifikuotą ekologišką, kokybišką, sakyčiau, prabangią, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką.

Jeigu Yurga Lago vokiškąją Dr. Hauschka kosmetiką vadina kosmetikos Mersedesu, tai Iniką pavadinčiau Volvo. Kas žino šią mašiną, tas vertina ją už saugumą, kokybę ir rafinuotą, sofistišką (pasirodo, žodis „sofistikuotas“ yra nevartojamas) prabangą. Grynai Inika :) Kas nežino – labai verta susipažinti. Ir su Volvo, ir su Inika, žinoma.

Inika truly organic liquid foundation

Šį makiažo pagrindą pirkau greit ir beveik užsimerkusi. Prieš tai, žinoma, truputį paskaitinėjau atsiliepimų ir, kadangi visi jie buvo labai pozityvūs, ėmiau ir nusipirkau. Tiesa, pagal gamintojų rekomendacijas man labiausiai būtų tikęs tamsesnis Beige atspalvis, bet jo neradau net trijose internetinėse parduotuvėse (buvo išparduotas, nes populiariausias), o be to, jau kuris laikas buvau ir, manau, vis dar esu praradusi spalvą, tad surizikavau įsigyti tuokart patį šviesiausią atspalvį- Cream. 

Neseniai Inika pristatė dar du naujus, už Cream šviesesnius atspalvius: Porcelain ir Nude, tad dabar galima rinktis iš šešių variantų: Porcelain, Nude, Cream, Beige, Honey ir Tan. Šaunu, kad gamintojas reaguoja į klientų pageidavimus!

Apibendrintai galiu pasakyti: puiki sudėtis, puikiai derantis ir prie odos prisitaikantis atspalvis, darni draugystė su mano nenuorama oda, kvapnus, gabus sulyginti veido spalvas, mokantis odai suteikti gyvybės. Tačiau pradžioje mano nuomonė nebuvo tokia.

Pirma akistata ir nuomonės evoliucija

Inika Cream

Inika Cream

Kai tik pirmą kartą ant veido užsitepiau savo naująjį pirkinį, likau visai patenkinta. Tepiau ant gerai paruoštos, pailsėjusios ir sveikos odos. Vienas sluoksnis Inikos davė truputį spalvos, truputį natūralus spindesio bei gyvasties ir man to užteko (tuokart maskavimas man nebuvo aktualus). Tačiau po kelių dienų naudojimo, pastebėjau atsirandančių spuogelių. Arba tai buvo mano odos reakcija į riebų, aliejais gausų produktą, arba nekruopštaus makiažo nuvalymo vakare rezultatas.

Kuriam laikui Iniką padėjau į šoną ir ketinau prie jos sugrįžti, sulaukusi geresnių dienų. Bet tos geros dienos kažkaip užtruko. Ant odos ėmė rastis daugiau spuogų ir tada jau nebežinojau, čia Inikos darbelis ar kas? Kadangi neturėjau jokios kitos pudros, o maskavimo reikėjo, vėl grįžau prie draugės-nedraugės Inikos. Gal ne kokia logika „gydytis tuo, nuo ko susirgai“, bet neturėjau kitos išeities. Ir tada supratau, kad mano šaunusis makiažo pagrindas maskuoja labai kukliai. Nuomonė iš geros virto į nelabai kokią.

Visgi laikui bėgant Iniką naudoti išmokau arba mano oda ją galiausiai priėmė. Jeigu reikdavo maskavimo, tiesiog užtepdavau daugiau produkto arba panaudodavau maskuoklį. Visais kitais atvejais džiaugdavausi labai natūraliai atrodančiu, prie odos spalvos prisitaikančiu, lengvu, lyg bb kremo efektu.

Inikos skysto makiažo pagrindo fizinės savybės

Lengvai sviestinis, o gal vis dėlto labiau kreminis – negaliu apsispręsti, tačiau finale suteikiantis matiškumo efektą. Iš pirmo žvilgsnio, ant odos teptis nenori. Labiau įtrynus pirštais (nei kempinėlių, nei šepetėlių nenaudoju) kremas pabaltuoja (!), lyg koks muilas, bet netrukus įsigeria į odą, paskui save palikdamas ploną dengimą. O jis labai panašus į tokį, kokį palieka kompaktinė pudra. Taigi, pradžioje skystas sviestas, lyg ir nenorintis įsigerti, bet įsigėręs nugulantis smulkia, saikingai matine pudra.

Inika išmokau dažytis mašinoje, nes įprastam krėslui ir gerai apšviestam veidrodžiui aš tiesiog nebeturiu laiko. Suruošk Mažylį, sudėk jo daiktų milijoną, dar vyrui kokį rūbą palygink ir jau laikas skubėti. Gerai, jei plaukai būna išdžiuvę. Jei ne – irgi mašinoje „susitvarkau“ :))

Trys stebuklai

Pirmasis – jau penkis mėnesius nesibaigiantis butelaitis. Vos 30 ml, bet kaip turiu, taip turiu. Gal dėl to, jog dozatorius labai super – priemonės išspaudžia tiek, kiek reikia ir ne daugiau. Užtenka ir veidui, ir kaklui. Bet aš, žinoma, kasdien nesidažau, tad nežinau, ką sakyčiau, jei mano Inika dirbtų pilną darbo savaitę.

Kitas stebuklas – šis makiažo pagrindas, lyg koks profesionalas, atlaikė šventinį makiažą :) Be kita ko, naudojau ir fiksatorių, ir birią mineralinę pudrą ant viršaus, bet per visą vakarą mano makiažas atsilaikė ir liko ant veido.

Trečiasis – mano odos nuo Inikos iš tikro neberia. Tas pirmas kartas tuo ir pasibaigė. Dabar jei ir iškyla koks negražuolis, tai tikrai žinau jo priežastį, o štai Inika, tikiu, pagerino mano odos toną ir būklę apskritai.

Ką sako gamintojai ir puiki sudėtis

Sudėtis, vaikyčiai, yra tai, už ką šis gražuolis kainuoja 65 australietiškus pinigus arba 40 mūsiškių eurų. Vien prabangūs aliejai, gėlių vandenys, mineralai ir hialiurono rūgštis (sudedamųjų dalių sąrašas gan nemažas, bet jo čia nekopijuoju, nes ir taip daaaug prirašiau :) Vietoj jo verčiu, ką svarbiausio apie šį makiažo pagrindą sako jo gamintojai:

 1. Drėkiklis makiažo pagrindo kailyje :) („blurs the line between moisturiser and foundation“),
 2. Alijošiaus ir Jojobos aliejaus kombinacija ramina bei drėkina odą,
 3. Hialiurono rūgštis pagerina odos elastingumą, taip pat padeda priemonei geriau nugulti ant veido,
 4. Argano ir Erškėtuogių duetas „popina“ (Eligijau, kaip išverstum „Nurture“? – Popinti! – šaukia iš kito kambario galo. Popinti, tai popinti :)) ir regeneruoja odą,
 5. Praturtintas vitaminu E,
 6. Sukuria nepriekaištingą, natūraliai atrodantį dengimą ir, jei reikia, dengiant priemonę papildomais sluoksniais – maskuoja,
 7. Nepalieka riebios plėvelės, nekemša porų,
 8. Puikiai pasiskirsto ant odos,
 9.  Veganiškas
 10. Sertifikuoti ekologiški ingredientai,
  + mano pastebėjimai:
 11. Ant odos išlieka visą darbo dieną
 12. Neriebina odos
 13. Suteikia odai lengvą matiškumo efektą
 14. Rekomenduoju riebiaodėms :)

Taigi, mielos gražiosios damos. Jeigu dairotės naujo makiažo pagrindo ir norite investuoti ne tik į savo grožį, bet ir sveiką odą bei tiesiog išaugusį pasitikėjimą savimi, labai rekomenduoju puikiąją Iniką. Tiesa, renkantis atspalvį siūlau į tuos du paskutiniuosius Honey ir Tan nežiurėti, nes jie, manau, skirti ne baltaveidėms lietuvaitėms. Naaaa, nebent jūs ką tik iš po atostogų Malaizijoje ;)

O kol kas eikim džiaugtis paskutiniais saulės spinduliais ir gražiuoju rudeniu!

Monika

Jums dar patiks