Vivi plaukų serumas – vietoje žele

vivi plaukų serumas su bambukų ekstraktu

Sveikos ir gražios!

Braukiu pirštais per savo plaukus ir bandau sugalvoti apibūdinimą šiandieninei jų būsenai. Lyg liesčiau dar žalių miežių šerelius bekraščiame ūkininko lauke arba būčiau gerokai padauginusi sauso šampūno. Ar jausmas aiškus? :) Nelabai? Tada dar vienas variantas: įsivaizduokite, kad plaukus teko stipriai supurkšti laku, jų neišsiplovus nueiti miegoti ir ryte atsibusti su išsipūtusiu, čežančiu kaltūnu (taip, šitaip nubusti man teko ne kartą ir taip, praeity aš naudojau labai daug plaukų lako ir žele. Neteiskit – šokau sportinius šokius, o sukantis ant parketo, plaukuose turi atsispindėti prožektorių šviesos. Nejuokauju). Ir visa tai po plaukų šaknų įtrinimo Vivi serumu su bambukų ekstraktu.

Galbūt mano poetiškas plaukų būsenos apibūdinimas jus suklaidino ir dabar manote, kad ši priemonė yra niekam vykusi, bet mano nuomonė apie ją netgi labai nebloga. Gal tik ne kaip apie plaukų slinkimą stabdančią priemonę, o juos formuojančią natūralią alternatyvą plaukų lakams, žele ir putoms, kuri dar ir labai skaniai kvepia.

Kas sekate mane instagrame, tas spėjote pamatyti mano „violetinių“ plaukų nuotrauką. Bet tai tik optinė apgaulė, keistas saulės ir mano telefono fotoaparato spalvų sumišimas ir tai matomas ne visuose telefonų/kompiuterio ekranuose. Tačiau lengvas banguotumas – nesumeluotas. Plaukų nesukau ir prie veidrodžio valandos nepraleidau, tiesiog išsiplovusi plaukus, jų šaknis įtryniau Vivi serumu, kas liko paskirsčiau per visą plaukų ilgį ir dar drėgnus susukau į laisvą kuodą viršugalvyje. Po valandėlės plaukai buvo sustandėję, bet išsileidus kuodą ir išskirsčius sulipusias sruogas, vaizdu likau netgi visai patenkinta. Įprastai mano plaukai būna visiškai tiesūs, o po kokios kaukės ar kondicionieriaus – dar ir ne itin gražiai prigludę. O štai po serumo plaukai tapo puresni, turintys daugiau apimties, lengvai banguoti (kuoduko dėka) ir atrodė lyg suformuoti putomis ar lengvos fiksacijos laku.

Vivi plaukų serumą su bambukų ekstraktu turiu jau seniai ir naudoju jį beveik pusmetį. Retai, gal kartą į porą savaičių, tuose tarpuose kaitaliodama su įtrinamom ampolėm. Labai sunku apie serumą kalbėti kaip apie plaukų slinkimą stabdančią priemonę, nes tokie dalykai yra labai sunkiai užfiksuojami. Paprastai, slenkant plaukams, aš vienu metu naudoju visko daug: šampūnus, pirktines ir namuose darytas kaukes, geriu papildus, trinu šaknis specialiomis ampolėmis, aliejais ir pan., tad nei vienai kosmetikos priemonei atskirai laurų skirti negaliu. Tačiau turiu pažįstamą, kuri, naudodama jau n-tąjį Vivi plaukų serumo buteliuką, pastebi pagerėjusią plaukų būklę. Tikiu.

Mano plaukai po gimdymo irgi jau nustojo slinkti (slinko apie pusmetį), bet nemanau, kad hormoninį slinkimą būčiau galėjusi sustabdyti su vien šiuo serumu. Tačiau tikiu, kad jis įdėjo savo indėlį į bendrą pagalbą.

vivi

Vivi plaukų serumo pliusai

Pirmiausia- kvapas. Labai malonus, tonizuojantis, imbieriškai citrusinis aromatas. Man tokie kvapai labai patinka ir tinka plaukams. Švara, gaiva ir gera nuotaika – labai plaukams tinkantis trio. Antras pliusas – drebučių/žele konsistencija. Uždėjus serumo ant galvos odos šis akimirksniu nenuteka, o laukia kol bus įtrintas. Trečiasis pliusas, turtinga produkto sudėtis: bambukų, dirvinių asiūklių, apynių, ajerų ekstraktai, kviečių baltymai, kofeinas ir kt.

Ką sako gamintojai

Vivi kosmetikos priemonių informaciniai tekstukai visuomet būna labai informatyvūs, išsamūs ir puikiai stilistiškai parašyti, bet aš jūsų ir mano laiko taupymo sumetimais jį sausai žurnalistiškai paredaguosiu :) Taigi bambukų serumas skirtas ypač slenkančių, streso paveiktų, plonų ir retų plaukų priežiūrai. Taip pat slinkimo profilaktikai. Tinka norint plaukams suteikti purumo, apimties, standumo. Serumas pagamintas naudojant augalų ekstrakrus, vitaminus ir eterinius aliejus, nuo seno žinomus, kaip padedančius stabdyti plaukų slinkimą bei skatinančius jų augimą. Norint pasiskaityti pilną žaviąją versiją, prašau skaityti gyvai ant priemonės buteliuko :)

Ką sakau aš

Serumas yra puikus. Ir, kaip dažnai man nutinka, kuo ilgiau rašiau ir redagavau tekstą, tuo labiau ėmiau vertinti teksto herojų. Aišku, norint pajusti tikrąją jo galią, neužteks vieno buteliuko, tuo labiau tokių retų procedūrų, kaip praktikuoju pati, bet dabar galvoju, kad net ir nustojus slinkti plaukams, beveik pasibaigusį buteliuką kartosiu dar kartą, profilaktiniais tikslais.

Pabaigai: kaip aš buvau susivėlusi per savo vestuves

Galvodama, kaip pailiustruoti tekstą, kažkaip prisiminiau savo nelabai vykusios vestuvių vizažistės komentarą: „tai nieko su plaukais nedarysi? Nu geras! Būsi susivėlus??“ „Aha“. Ir taip. Per savo vestuves buvau truputį susivėlus, nes negaliu pakęsti lako, žele ar kitų panašių cheminių priemonių jausmo ant savo galvos. Ledinių plaukų era ant parketo pasibaigė, tegyvuoja valiūkiška laisvė! Net ir prie black tie aprangos, net ir per savo pačios vestuves, net kai pučia vėjai ir ant veido tupi profesionalus makiažas ;) Dabar galvoju, kad jei būčiau tuo metu žinojusi Vivi vardą ir jų bambukų serumą, dabar mano vizažistė su manim gal dar sveikintųsi… :))

M&E 168

Viskas.

Monika

 

Jums dar patiks

3 komentarai

    1. Ačiū už komplimentus, Natūralus ID! Man mano šukuosena tiko, tik va, likau nesuprasta „profesionalės“ :)

  1. „profėms vizažistėms“ reiktų pasimokyti bendravimo kultūros su klientu (tai pastebiu vis dažniau)… Atrodėte puikiai!