Vizažo dailininkė Monika (ne, ne aš)

monika4

Man labai patinka ryškūs, charizmatiški, stilingi žmonės. O kam nepatinka? – sakysite. Dar tada, kai nebuvau mama ir žaidžiau žurnalistiką, kiekvieną savaitę ieškodavau tokių grynuolių, o suradusi, ištisas valandas kalbindavau ir žavėdavausi. Tai buvo mano darbas, bet kartu ir laimė juos pažinti. Tiek daug gerų minčių, įkvėpimų ir idėjų gimdavo po vieno ar kito interviu ir man tai buvo didžiausias stimulas kurti bei tobulėti pačiai. Žmonių nebekalbinu, įdomių asmenybių nebemedžioju, bet štai, visai netyčia suradau!

monika front

Monika- mano bendravardė, pačių įdomiausių ir kreiziškiausių makiažų vizažistė-tapytoja, laimės spindulėlis ir tiesiog nepaprasto grožio – natūralaus grožio – leiskite pabrėžti, mergina :) Suradau ją internete, besiklausydama Mortos arijos. Monika vieną jų irgi dainavo, o kai pasiklausiusi puikaus coverio susigundžiau pasiklausyti dar, atradau ne tik spalvingą jos asmenybę, bet ir dar spalvingesnę jos aistrą – makiažą.

Šiandien Monika Marija noriu pasidalinti su jumis, nes gerais dalykais dalintis norisi! :) Bet prieš tai, kad mano liaupsės neatrodytų laužtos iš piršto, susipažinkite su jos kūryba:

akyyys

Tai ne vizažas, tai – menas ant veido ir kitaip nepavadinsi. Žinoma, tokiais ryškiais makiažais kasdien nepasipuoši, bet atradusi progą labai norėčiau. Įsivaizduoju juodą mažą suknelę, nude lūpas ir iš tolo rėkiančias akis. Monika, labai tikiuosi, kad mokyklos išleistuvėms jau esi susidėliojusi viziją, kaip atrodysi, bet atrodyti privalai taip! :)

Aha, ir aš nustebau sužinojusi, kad Monika dar mokinė, šiais metais baigusi vienuolika klasių. Kai klausiau, ar ateityje svajoja būti geriausia Lietuvos vizažiste ir užsiimti makiažais full-time, panelė M. sakė, kad baigusi mokyklą, sieks „rimtesnės“ specialybės, bet vizažas, muzika ir kitos jos aistros nebus pamirštos:

„Tiesą sakant, niekada savęs nemačiau dirbančios vieno darbo. Dar kai buvau maža, mūsų namai tapdavo ir detektyvų biuru, ir siuvėjos salonu, ir prancūziška kavine, ir gyvūnų prieglauda, ir dar galybe kitų vietų, kurių jau net pati neprisimenu! :D Niekada negali žinoti, kaip ir kur gyvenimas tave nukreips, bet esu įsitikinusi, kad dalykams, kuriuos mėgsti, visada atsiras laiko, nes jie savaime yra žmogaus prioritetai. Manau, kad visi mano pomėgiai yra suderinami, o ir studijuojant, dirbant „rimtoje“ srityje, galima daryti makiažus, fotosesijas, koncertuoti, rašyti, filmuoti. Jeigu vis dėlto dirbčiau makiažų srityje, mano svajonių darbas būtų dirbti su filmais, kurti pilnus kostiumus, naujus personažus. Nemėgstu rutinos, todėl kažin ar būčiau gera šventinių makiažų meistrė… :D“

Iš tikro, Monikos nelabai įsivaizduoju su pavadinimu feisbuke „Monika profesionalus makiažas“ arba „Meistrė Monika Vizažas“ ir panašiai, bet vistiek labai norėčiau, kad gyvenime dar atsirastų proga mano juodai suknelei, nude lūpdažiui ir tavo menu ant mano vokų. Ir dar tikiuosi, kad tie vokai nebus labai susiraukšlėję iki tosios progos :)

Aš, žinoma, panelės M. paklausiau ir to tradicinio klausimo, nuo ko viskas prasidėjo. O prasidėjo ne taip jau seniai, pasirodo. Na, žiūrint į puikų spalvų derinimą, makiažų profesionalumą, nepanašu. Ir dar nuostabu, kad šio amato jaunoji meistrė niekur nesimokė, viskas įvyko beveik netyčia ir savarankiškai:

„Manęs dažnai visi klausia, kaip ir kada pradėjau domėtis makiažu. Iš tiesų tai visai neseniai ir visai netyčia. Pamenu, kaip sesė atėjo į mano kambarį ir atsinešė juodą stačiakampį, sakė, norėjo pasilikti sau, bet pagalvojo, kad vis tiek nenaudos. O aš kad apsidžiaugiau, galvoju, PAGALIAU turėsiu naują kompiuterį, toks mažytis, kaip visada ir norėjau! Atidarau, o ten dvi paletės – viena rudų ir pilkų tonų, o kita ryški ir spalvota. Taip nusivyliau (atsiprašau, Sandra!!! :D) ir vis mąsčiau, kad jau geriau būčiau gavusi kompiuterį… Pamažu pradėjau darytis nesudėtingus makiažus su pirmąja paletės puse, tačiau tamsios spalvos greitai atsibodo. Kuo toliau, tuo dažniau pradėjau naudoti antrąją pusę, su daugybe spalvų, ir mane taip sužavėjo visos tos galimybės, jog iki pat šiol savęs klausiu: kai aplink tiek daug spalvų, tiek daug pasirinkimų, kodėl šitaip dažnai gatvėse vaikšto vienodi žmonės?“

Žavus jaunatviškas idealizmas! :) O, kad jis neišgaruotų kartu su metais, Monika! Aš sau to linkėjau ir žadėjau, o dabar tiesiog žaviuosi vis dar taip mąstančiais ir nebijančiais. Šaunuolė! Dar domėjausi, ar mano bendravardės makiažai išvysta dienos šviesą ir žmones gatvėje/mokykloje. Ir, labai smagu, jie daromi ne vien spalvingoms feisbuko fotosesijoms:

„Nors nuo mažens buvau mokoma santūrumo, kartais vis tiek labai norisi per didžiausią kančią atsikėlus septintą valandą ryte save pradžiuginti bent jau violetiniu lūpdažiu ar tamsiai žaliomis blakstienomis… :D O kol per mano akių ar lūpų spalvą nenukenčia pažymiai, nematau tame nieko blogo!“

Apie lūpdažius (kurių ji turi apie 200!) Monika kalba ir savo youtube kanale, tad labai rekomenduoju pažiūrėti čia. Beje, Monika, tavo angliškas akcentas labai žavingas :)) Ir, kad jau įlindote į Monikos Paul youtubą ir spėjote ją pamilti, ties čia ir baikim. Palieku jus vienus :)

Daugiau Monikos rasite FB: Attemted Makeup artist

moonika

Monika ir Monika ;)

Jums dar patiks