Zuii blakstienų tušas – pradedančiosioms

Zuii tušas

Įsigijau tušą, išmokiusį mane susidraugauti su savo paprastutėm, trumputėm blakstienom. Taip. Nuo šiol akių beveik nebesidažau ir jaučiuosi…kaip niekad natūrali. Panašu, kad dar ir madinga, nes „no makeup“ judėjimas pasaulyje ima įgauti pagreitį, pradedant Alicia Keys ir tęsiant kitomis žvaigždėmis, kurios, palaikydamos šią organiškai plintančią idėja, nusifotografavo be makiažo ateinančių metų Pirelli kalendoriui.

Trumpa priešistorė

Blakstienas ryškinu nuo penkiolikos. Tušas buvo mano antroji įsigyta makiažo priemonė po bespalvio lūpų blizgio. Tada ir iki pat savo pirmojo natūralaus blakstienų tušo naudojau Maybelline tušus. Išbandžiau tikriausiai visus, bet labiausiai džiaugdavausi extra juodais, super storinančiais ir ilginančiais. Nepasidažiusi blakstienų į mokyklą neidavau, o į veidrodį „be akių“ negalėdavau žiūrėti. Tikriausiai, kaip ir nemaža dalis jūsų, ar ne? :)

Bet perėjus prie kuklesnės natūralios kosmetikos ir nelabai stebulkų mokančių natūralių tušų, palaipsniui pripratau prie mažiau „dramatiško“ savo žvilgsnio (cha cha – dramatiškas. Koks patosiškas žodis kuklučiams akių plaukeliams įvardyti!). Ir štai, pasibaigus mano labai mylėtam, Guodos dovanotam, Josie Maran argano tušui, susigundžiau įsigyti Modestos rekomenduotos ir išgirtos naujos organiškos firmos Lietuvoje – Zuii tušą.

Zuii organic – gėlinė natūrali kosmetika

Zuii blakstienų tušas

Tai natūrali kosmetika iš gėlių! „Mmm, mano mylimi jazminai ir žaviosios rožės ant veido…“ – svajingai pagalvojau, perskaičiusi apie juos pirmą kartą. Žinoma, vėliau pagalvojau, kad dauguma natūralios kosmetikos gamintojų savo gaminiuose įvairiais pavidalais naudoja gėles, bet Zuii sugebėjo šį, rodos, įprastą dalyką, perkelti į kitą lygį tiesiog puikiu, profesionaliu marketingu. Žemai lenkiuosi.

Jei anksčiau organinėje kosmetikoje žodis „mineralai ir prabangūs aliejai“, buvo pagrindiniai viliokliai, tai Zuii šoktelėjo aukščiau, pasivadindama „gėline gydomaja“ kosmetika. Nemeluosiu, šie žodžiai mane nupirko visiškai ir aš įsimylėjau Zuii jos nė nepabandžiusi.

Pirmoji akistata

Skubėjau bandyti. Kaip tik reikėjo tušo, todėl trinkausi iš trijų variantų: ilginančio, tankinančio ir paprasto. Pamaniau, pradėsiu nuo pastarojo. Išsirinkau natūraliausią juodą atspalvį – „earth“ (taip pat yra anglies juodumo „granite“, rudas – „bronzite“, smaragdinis žalias – „emerald“ ir mėlynas – „lapis“). Skinland parduotuvėje Oze už kukliai atrodantį tušo butelaitį sumokėjau beveik 19 eurų. Nemenki pinigai, bet žinojau, kad perku tikrą gėrį, pagamintą iš karnaubos vaško (vegan alternatyva bičių vaškui), įvairių gėlių aliejų ir ekstraktų, plius, visi ekologiški ir patys tyriausi. Ir ką, perbraukusi tušu blakstienas likau pri blokš ta. NIEKO. Visiškai nieko. Ar aš tikrai pasidažiau? O gal tik įsivaizdavau, kad pasidažiau? Tušas ant mano blakstienų nepaliko jokio žymaus pėdsako. Še tau, kad nori.

Palaukusi, kol blakstienos nudžius, padažiau antrąkart ir tada šiek tiek lengviau atsidusau. Vis dėl to jis šiek tiek matosi :)) Valio! Po keletos akimirkų jau žinojau, kam būtinai šį tušą rekomenduosiu, o kam jo pirkti griežtai nesiūlysiu.

Zuii tušas – pradedančiosioms

Žodis „Pradedančiosios“ šiuo atveju turi dvi reikšmes:

1. Nuoširdžiai manau, kad šis Zuii tušas labiausiai tiks jaunoms mergaitėms, ką tik įžengusioms į pirmuosius savo paaugliškus metus ir jau pradedančioms galvoti apie pirmąjį savo kosmetinės turinį. Tikiu, kad tai geriausias pasirinkimas, koks tik gali bebūti. Natūralus, nekensmingas, puoselėjantis blakstienas ir, nepaverčiantis jaunų gražių mergaičių dramatiškom divom. Mamos, štai jums geriausia dovana Kalėdoms.

2. O taip pat Zuii tušą siūlyčiau tokioms, kaip aš – pradedančioms galvoti apie makiažo kiekio mažinimą ant savo veido. Norinčioms pamilti savo natūralų grožį bei ieškančioms „pereinamo“ blakstienų produkto.

Ar bandysiu Zuii dar?

Be jokios abejonės! Akivaizdu, šio tušo antrąkart nebepirksiu, bet visai gundausi pabandyti storinantį variantą ir, žinoma, jų pudros labai traukia. Labai tikiuosi,kad kitas jų produktas tiks ir patiks taip labai, kaip patinka kompanijos marketingas :)

Kol kas tiek,

Likit gražios ;)

M.

 

Jums dar patiks